Smidge® Extrakt zo slivky Kakadu – 60 kapsúl

Kód: 244
Neohodnotené
Značka: Smidge
€53
Na objednávku (>5 ks)

Vyrobené z drobného ovocia, ktoré sa môže pochváliť najbohatším prírodným zdrojom vitamínu C. Tento skutočný doplnok výživy je stopercentne austrálsky a zbiera sa ručne v malých dávkach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyrobené z drobného ovocia, ktoré sa môže pochváliť najbohatším prírodným zdrojom vitamínu C. Tento skutočný doplnok výživy je stopercentne austrálsky a zbiera sa ručne v malých dávkach.

Rovnako ako všetky doplnky Smidge®, aj slivka Kakadu je tak čistá, ako len môže byť. Je vyrobený výlučne z čerstvého ovocného pyré, ktoré je dehydrované jemnou technikou sušenia, ktorá sa nazýva refrakčné sušenie - jedinečná metóda, ktorá na odstránenie vody z potravín využíva skôr infračervené svetlo ako vysoké teplo. Táto metóda nemá v ochrane ovocného prírodného vitamínu C obdoby. Umožňuje telu vstrebávať a využívať vitamín C namiesto vylučovania veľkého množstva krátko po konzumácii.

Kapsule zo slivky Kakadu neobsahujú bežné alergény a prísady, sú ľahké pre tých, ktorí majú citlivý tráviaci systém a zapadajú do mnohých stravovacích protokolov. Tiež v nich nenájdete kyselinu askorbovú, ktorá je syntetickou formou vitamínu C vo väčšine komerčných doplnkov (aj potravinových), ktoré môžu spôsobovať nerovnováhu živín a negatívne vedľajšie účinky.

Väčšina potravinových doplnkov vitamínu C je obohatená o kyselinu askorbovú, aj keď to nie je uvedené na štítku. Môžete si napríklad kúpiť surovinu, napríklad prášok z aceroly, ktorá je „štandardizovaná“ na určité percento vitamínu C. Počas výroby teplo zničí časť (alebo väčšinu) vitamínu C v prášku z aceroly a na štandardizáciu hladín vitamínu C sa pridá kyselina askorbová. Spoločnosť predávajúca doplnky výživy môže nechtiac kúpiť „prírodný prášok z aceroly“ a neuvedomiť si (alebo nezverejniť), že až 100% vitamínu C je kyselina askorbová.

Jedna porcia Smidge slivky Kakadu obsahuje takmer 75% vašej dennej hodnoty vitamínu C. Upozorňujeme však, že hladiny sa budú líšiť, pretože ide o čerstvý, prírodný doplnok!

Smidge® Extrakt zo slivky Kakadu:

 • Čistý pravý vitamín C zo slivky Kakadu
 • Najvyšší prírodný zdroj vitamínu C
 • Bez plnív alebo kyseliny askorbovej
 • Bez GMO
 • Bez bežných alergénov
 • Podporuje imunitu, pokožku a bunky

Benefity užívania extraktu zo slivky Kakadu:

 • Vitamín C podporuje váš imunitný systém pomocou silných antioxidantov, ktoré chránia bunky.
 • Udržuje vaše bunky super silné a môže blokovať voľné radikály.
 • Vitamín C podporuje produkciu glutatiónu a tvorbu kolagénu, základnej zložky spojivového tkaniva, ktorá dodáva pleti pružnosť a vitalitu.
 • Podporuje náladu, hladinu energie a kognitívne funkcie.
 • Extrakt zo slivky Kakadu môže zmierniť zápal.

Dávkovanie: Užívajte jednu kapsulu denne s jedlom a potom užite dve kapsule spolu podľa pokynov certifikovaného lekára.

Upozornenie: Slivky Kakadu obsahujú vysoké množstvo oxalátov, čo môžu byť rizikové faktory pre obličkové kamene u ľudí s rizikom ich vývoja.

Skladovanie: Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu priameho svetla.

Upozornenie: Jedná sa o doplnok stravy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosah detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky a farbivá. Doba expirácie je vyznačená na obale. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, liečeniu alebo prevencii akejkoľvek choroby.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Obsah balenia: 60 kapsúl (dávka na 1 mesiac)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americká značka Smidge vyrába svoje doplnky výživy s maximálnou starostlivosťou a používa len tie najčistejšie receptúry. Probiotiká, tráviace enzýmy, vitamíny a prírodné minerály. Obsahujú poctivé, prémiové ingrediencie. Bez zbytočných prísad, konzervačných látok, spojív či plnív. Žiadne bežné alergény, chemikálie, syntetické vitamíny ani umelé farbivá. A hlavne žiadne komerčné prepracovanie lacnými ingredienciami.

Smidge_Purple_Transparent400