Doprava zdarma nad 80€ v rámci Slovenska.

Thorne Quercetin Phytosome – 60 kapsúl

Kód: 121
€58
Skladom (1 ks)

Poskytnite svojmu imunitnému systému výhodu vďaka optimalizovanej rastlinnej antioxidačnej podpore z kvercetínu.

Quercetin Phytosome ako silný antioxidant prospieva optimalizovanej imunitnej odpovedi, ponúka podporu pre alergikov a podporuje proces zdravého starnutia pre komplexnú každodennú podporu zdravia.

Veľkosť porcie: 1 kapsula

Počet porcií na balenie: 60

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvercetín je typ rastlinnej zlúčeniny nazývanej flavonoid, ktorý prispieva k prirodzeným, žiarivým farbám ovocia a zeleniny, ako sú jablká, cibuľa, bobule a čaj. Flavonoidy fungujú ako antioxidanty, vyhľadávajú škodlivé voľné radikály a neutralizujú ich. Voľné radikály sú spôsobené každodenným oxidačným stresom kladeným na naše telo a sú spojené s poškodením buniek, zrýchleným starnutím a chronickými zdravotnými stavmi.

Thorne’s Quercetin Phytosome ponúka antioxidačné výhody flavonoidu, ako aj jeho imunitu podporujúce vlastnosti a schopnosť podporovať zdravú zápalovú reakciu, ktorá poskytuje celý rad zdraviu prospešných výhod.

Ako prírodná zlúčenina sa kvercetín zvyčajne vyznačuje zlou absorpciou do krvného obehu, a preto sa kvercetín používaný v produktoch Thorne poskytuje ako kvercetínový fytozóm. Kvercetínový fytozómový komplex zvyšuje výhody kvercetínu využitím fytozómovej technológie na optimalizáciu biologickej dostupnosti živín. Thorne’s Quercetin Phytosome je až 20-krát viac biologicky dostupný ako samotný extrakt kvercetínu.

Kto môže mať prospech z kvercetínového fytozómu

  • Každý, kto chce podporiť zdravú imunitu
  • Jednotlivci, ktorí hľadajú podporu v dôsledku účinkov sezónnych alergií alebo žihľavky
  • Tí, ktorí chcú podporiť zotavenie a zdravú zápalovú reakciu v dýchacom trakte
  • Každý, kto chce podporiť zdravý proces starnutia

Podpora imunity a alergie

Kvercetínový fytozóm ponúka celý rad výhod pre zdravie imunity – od všeobecnej podpory imunity cez nutričnú podporu pre sezónnych alergikov až po udržiavanie zdravého dýchacieho traktu. Kvercetín hrá kľúčovú úlohu pri zmierňovaní imunitnej funkcie prostredníctvom niekoľkých rôznych činností, ako napríklad:

  • Podpora rôznych typov imunitných buniek, ktoré sú potrebné pre optimalizovanú imunitnú odpoveď
  • Prospieva alergikom tým, že pomáha regulovať uvoľňovanie histamínu
  • Pomáha podporovať normálnu zápalovú reakciu, najmä v dýchacom trakte

Jedinečné výhody pre zdravé starnutie

Špičkový výskum umiestňuje kvercetín do centra pozornosti zdravého starnutia kvôli novému výskumu, ktorý ukazuje, že kvercetín pomáha znižovať starnutie buniek. Senescentné bunky sú nesprávne fungujúce bunky, ktoré sa prestali deliť, ale neumierajú a zostávajú v tele. Faktory prostredia spolu s pravidelným starnutím spôsobujú hromadenie starnúcich buniek, čo môže súvisieť s biologickým starnutím a poruchami súvisiacimi s vekom.

Čo robí Quercetin Phytosome superhviezdou zdravého starnutia:

  • Kvercetín je jednou z dvoch živín, ktoré boli študované na zníženie starnutia buniek
  • Kvercetín reguluje sirtuíny (kľúčové regulátory bunkového zdravia) spojené so zlepšenými metabolickými faktormi súvisiacimi s hmotnosťou na bunkovej úrovni

Zloženie:

Kvercetín fytozóm 250 mg

Ďalšie zložky: kapsula hypromelózy, leucín, mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý

Použitie: Užívajte 1 kapsulu dvakrát až trikrát denne s jedlom alebo podľa odporúčania lekára.

UPOZORNENIE PRE ALERGIKOV

Tento produkt je kontraindikovaný u jedincov s anamnézou precitlivenosti na niektorú z jeho zložiek.

TEHOTENSTVO

Ak ste tehotná, pred použitím tohto produktu sa poraďte so svojím lekárom.

Upozornenie: Jedná sa o výživový doplnok. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosah detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky a farbivá. Doba expirácie je vyznačená na obale. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, liečeniu alebo prevencii akejkoľvek choroby.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americká značka Thorne je lídrom vo vývoji inovatívnych riešení pre individuálny prístup k zdraviu a wellness. Má rozsiahle portfólio produktov, ktoré sú čisté, účinné a obsahujú živiny v dobre vstrebateľnej forme. Spoločnosť Thorne Research stanovuje prísne štandardy v oblasti kvality surovín, výskumu a riadenia kvality. Thorne Research pracuje bez GMO: nepoužívajú sa žiadne geneticky modifikované suroviny.

Thorne-Logo-Black