Doprava zdarma nad 80€ v rámci Slovenska.

Ceylon Kokonati

Ceylon Kokonati pre svoje výrobky používajú zásadne single origin, eticky zberané non GMO suroviny. Ich produkty sú vegánske, bez lepku, vhodné pre keto, paleo aj raw diétu. Neobsahujú žiadny rafinovaný biely cukor. Ceylon Kokonati svoje produkty vyrába v rodinnej manufaktúre, svojim dodávateľom aj výrobcom platia férové ceny a do výrobných procesov premieta mnohogeneračné znalosti. Používa iba suroviny tej najvyššej kvality. Môžete si byť takí istí, že za prémiovú cenu dostávate taktiež vysoko prémiovú kvalitu.

ceylon_kokonati

4 položiek celkom
3510 bio kokosovy fermentovany ocet toddy vinegar
€9,50

Jedinečný ocot z kokosovej miazgy nesmie chýbať v kuchyni žiadneho gurmána ani vyznávača zdravého životného štýlu. Je bohatý na mikroživiny a aminokyseliny, jedná sa o funkčnú...

Kód: 421
3489 amino omacka z bio kokosove mizy zdrava nahrada sojove omacky
€12

Vynikajúca kokosová amino omáčka dotiahne každý váš pokrm k dokonalosti. Je to multifunkčný pomocník v studenej aj teplej kuchyni. Zdravá náhrada sójovej omáčky.

Kód: 424
garlic
€12

Vynikajúca kokosová amino omáčka cesnaková dotiahne každý váš pokrm k dokonalosti. Je to multifunkčný pomocník v studenej aj teplej kuchyni. Zdravá náhrada sójovej omáčky.

Kód: 787
teriyaki sauce
€12

Vynikajúca kokosová amino omáčka teryiaki dotiahne každý váš pokrm k dokonalosti. Je to multifunkčný pomocník v studenej aj teplej kuchyni. Zdravá náhrada sójovej omáčky.

Kód: 788

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom