Doprava zdarma nad 80€ v rámci Slovenska.

Ceylon Kokonati Bio kokosový fermentovaný ocot so 100 rokov starou 'matkou' - Toddy Vinegar 250ml

Kód: 421
€9,50
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Jedinečný ocot z kokosovej miazgy nesmie chýbať v kuchyni žiadneho gurmána ani vyznávača zdravého životného štýlu. Je bohatý na mikroživiny a aminokyseliny, jedná sa o funkčnú superpotravinu. Nahraďte ním váš jablkový ocot pre delikátne šalátové zálievky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedinečný ocot z kokosovej miazgy nesmie chýbať v kuchyni žiadneho gurmána ani vyznávača zdravého životného štýlu. Je bohatý na mikroživiny a aminokyseliny, jedná sa o funkčnú superpotravinu. Nahraďte ním váš jablkový ocot pre delikátne šalátové zálievky.

Bio kokosový Toddy ocot od Ceylon Kokonati je úplne unikátny produkt s lahodnou exotickou sladkokyslou chuťou čerstvo zozbieraného kokosového nektáru. Je bohatý na mikroživiny a aminokyseliny, jedná sa o funkčnú superpotravinu.

Tento kokosový ocot sa vyrába z kokosovej miazgy alebo nektáru z kokosových kvetov. Necháva sa vo fľašiach prirodzene zrieť a fermentovať 8-12 mesiacov.

Zložité umenie zberu miazgy z kokosových paliem a výroba kokosového octu a amino omáčok sa na Srí Lanke tradične odovzdáva z generácie na generáciu. Rodiny zberačov túto cennú miazgu dovážajú čerstvú do 125 rokov starej továrne Ceylon Kokonati, kde sa následne nechá spolu s ďalšími prísadami v drevených kadiach 8-12 mesiacov dozrieť.

Tento špeciálny ocot neobsahuje žiadnu pridanú cukrovú trstinu, žiadne pridané droždie, umelé okysľovacie látky ani vylepšovače chuti.

Je 100% bez chemikálií, iba z jednej super kvalitnej, fermentovanej suroviny. To je všetko.

Ceylon Kokonati pre svoje výrobky používajú zásadne single origin, eticky zbierané non GMO suroviny. Ich produkty sú vegánske, bez lepku, vhodné pre keto, paleo aj raw diétu. Neobsahujú žiadny rafinovaný biely cukor.

Ich kúpou podporíte tradičné spôsoby obživy aj zníženie uhlíkovej stopy – výrobky sú totiž vyrábané aj balené priamo v mieste zberu surovín. Ceylon Kokonati sa snaží o 100% zero waste produkciu.

Tento produkt je medzinárodne akreditovaný organizáciou Control Union, certifikovaný ako organický (EÚ a USDA NOP), certifikovaný ISO a/alebo HACCP.

Skladovanie:

Skladujte vo vzduchotesnej nádobe mimo dosahu priameho slnečného svetla. Produkt má dobu spotreby 2 roky, pri správnom skladovaní však zostáva čerstvý aj po dlhšiu dobu, vďaka tomu, že je balený priamo v mieste zberu, čo uzamyká jeho čerstvosť a predlžuje tak dobu expirácie. Octová matka bude pri bežnej teplote ďalej rásť, pretože sa jedná o "živý" a nepasterizovaný produkt. Ak chcete proces spomaliť, uchovávajte v chladničke.

Zloženie:

100% ocot z kokosovej miazgy

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravé potraviny
Obsah balenia: 250ml
Krajina pôvodu: Srí Lanka
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ceylon Kokonati pre svoje výrobky používajú zásadne single origin, eticky zberané non GMO suroviny. Ich produkty sú vegánske, bez lepku, vhodné pre keto, paleo aj raw diétu. Neobsahujú žiadny rafinovaný biely cukor. Ceylon Kokonati svoje produkty vyrába v rodinnej manufaktúre, svojim dodávateľom aj výrobcom platia férové ceny a do výrobných procesov premieta mnohogeneračné znalosti. Používa iba suroviny tej najvyššej kvality. Môžete si byť takí istí, že za prémiovú cenu dostávate taktiež vysoko prémiovú kvalitu.

ceylon_kokonati