Doprava zdarma nad 80€ v rámci Slovenska.

Smidge® – Smidge® - Optimálne probiotické kapsule - 60 kapsúl

Kód: 52
€70
Skladom (>5 ks)

Kúpte 2 alebo viac kusov a ušetrite 5 %! Zľava sa odpočíta v nákupnom košíku.

Probiotické kapsule pre vyvážený tráviaci systém, ktoré obsahujú širokú škálu osvedčených prospešných baktérií. Neobsahujú bežné alergény a ďalšie pridané zložky.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Smidge vytvorili komplexnú zmes s 13 kmeňmi, ktorá vám pomôže regenerovať a udržiavať zdravý mikrobióm. Tiež starostlivo kalibrovali percentá každého kmeňa, aby maximalizovali úžitok a vyhli sa vedľajším účinkom spojeným s inými komerčnými značkami.

Smidge probiotické kapsule samozrejme neobsahujú bežné alergény a ďalšie pridané zložky.

Smidge® probiotické kapsule pre vyvážený tráviaci systém, ktoré obsahujú širokú škálu osvedčených prospešných baktérií.

Smidge vytvorili komplexnú zmes s 13 kmeňmi, ktorá vám pomôže regenerovať a udržiavať zdravý mikrobióm. Tiež starostlivo kalibrovali percentá každého kmeňa, aby maximalizovali úžitok a vyhli sa vedľajším účinkom spojeným s inými komerčnými značkami.

Smidge probiotické kapsule samozrejme neobsahujú bežné alergény a ďalšie pridané zložky.

Probiotiká sú živé organizmy, ktoré sa nachádzajú hlboko vo vašich črevách. Pomáhajú tráviť jedlo a vstrebávať živiny a udržiavajú škodlivé mikroorganizmy pod kontrolou. Ak nemáte dostatok dobrých baktérií, môže byť pre organizmus ťažké bojovať proti patogénom. To je dôvod, prečo mnoho ľudí doplňuje probiotiká, okrem toho, že má bohatú a plnohodnotnú stravu.

Probiotické kapsule Smidge® sú ideálne, ak ste v minulosti užívali probiotiká a ste v pokročilejšom štádiu hojenia tráviaceho traktu a chcete si udržiavať zdravé črevá. Možno ste už zaznamenali výhody probiotických doplnkov, ale chcete viac, alebo chcete viac, ako dodávajú vaše súčasné probiotiká.

Táto malá kapsula obsahuje 13 probiotických kmeňov pre zdravie čriev; 12 ľudských kmeňov a jeden rastlinný kmeň (L. rhamnosus, L. casei, L. acidophilus, L. paracasei, L. brevis, L. gasseri, L. salivarius, B. bifidum, B. breve, B. infantis, B. longum, B. lactis, L. plantarum).

Táto dúha kmeňov pracuje v synergii a vyživuje váš vnútorný ekosystém, pričom je láskavá k vášmu tráveniu.

Probiotické baktérie podporujú nasledovné:

  • Silný a dobre regulovaný imunitný systém:

Stovky štúdií preukázali, že probiotiká podporujú bdelý imunitný systém a pomáhajú regulovať imunitnú odpoveď.

  • Pohodlné a dôkladné trávenie:

Probiotiká podporujú zdravý tráviaci systém a tiež zohrávajú rozhodujúcu úlohu pri pomoci telu pri rozklade a vstrebávaní živín. Dokonca produkujú dôležité vitamíny, keď to vaše telo potrebuje, napríklad K2 a niekoľko vitamínov B.

  • Silná výstelka čriev:

Probiotiká môžu posilniť výstelku čriev a môžu chrániť telo pred účinkami syntetických chemikálií a patogénov.

  • Zdravý močový a reprodukčný trakt:

Zdravé mikróby vo vašom urogenitálnom trakte môžu zaberať priestor a produkovať chemikálie, ktoré udržiavajú nepríjemné mikróby pod kontrolou.

  • Ostrá pamäť, stála koncentrácia a celkovo pozitívny pocit:

Výskum odhalil, že tieto priateľské organizmy pomáhajú telu produkovať neurotransmitery, ktoré formujú rast a fungovanie vášho mozgu - na zlepšenie nálady a zmiernenie miernej úzkosti.

  • Zdravé srdce, žiariaca pokožka a ďalšie ...

Dávkovanie:

Dospelí: Začnite jednou kapsulou denne s jedlom. Potom užite dve kapsule spolu alebo podľa pokynov certifikovaného lekára.

Deti: Užívajte jednu kapsulu denne s jedlom.

Citliví jedinci: Ak chcete ešte menšiu dávku, rozoberte kapsulu iba pre časť prášku.

Začnite pomaly: Smidge sú prémiové, čisté a silné. Preto je dôležité začať pomaly, s nižšou dávkou, ako sa odporúča. Napríklad minimálna dávka každý druhý deň alebo dokonca raz týždenne, kým neurčíte, ako doplnok ovplyvňuje vaše telo a čo je pre vás správne.

Ako užívať: Pre najlepšie vstrebanie odporúčame probiotikum užívať s jedlom alebo lyžicou organického tuku, ako je maslo, ghí, emu olej alebo kokosový olej.

Skladovanie:

Smidge® Probiotické kapsule vyžadujú na dlhodobé skladovanie chladenie. Chráňte pred vlhkosťou. Počas cestovania môžu byť uchovávané pri izbovej teplote až dva týždne.

Upozornenie: Jedná sa o výživový doplnok. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosah detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky a farbivá. Doba expirácie je vyznačená na obale. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, liečeniu alebo prevencii akejkoľvek choroby.

Dodatočné parametre

Kategória: Probiotiká
Obsah balenia: 60 kapsúl (dávka na 1 mesiac)
Množstvo CFU: 20 miliárd CFU na porciu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americká značka Smidge vyrába svoje doplnky výživy s maximálnou starostlivosťou a používa len tie najčistejšie receptúry. Probiotiká, tráviace enzýmy, vitamíny a prírodné minerály. Obsahujú poctivé, prémiové ingrediencie. Bez zbytočných prísad, konzervačných látok, spojív či plnív. Žiadne bežné alergény, chemikálie, syntetické vitamíny ani umelé farbivá. A hlavne žiadne komerčné prepracovanie lacnými ingredienciami.

Smidge_Purple_Transparent400