SinuOrega Prírodný sprej do nosa s morskou soľou a výťažkami divokých bylín – 60 ml

Kód: 397
€28
Skladom (>5 ks)

Silný roztok morskej soli a purifikovanej pramenitej vody. Efektívne čistí a zvlhčuje nosnú sliznicu - perfektne pomáha aj pri peľových a iných alergiách. Bez alkoholu, konzervantov a chemických prísad - bezpečný na denné použitie, nenávykový.

Detailné informácie

Podrobný popis

Silný roztok morskej soli a purifikovanej pramenitej vody. Efektívne čistí a zvlhčuje nosnú sliznicu - perfektne pomáha aj pri peľových a iných alergiách. Bez alkoholu, konzervantov a chemických prísad - bezpečný na denné použitie, nenávykový.

Lekári všeobecne súhlasia, že soľné nosové spreje sú najlepším spôsobom na čistenie nosových dutín. SinuOrega od North American Herbs and Spice kombinuje výnimočnú zmes účinných esenciálnych olejov Oreganolu P73, šalvie, bobkového listu a klinčekov s roztokom purifikovanej vody a čistej morskej soli. Úplne prírodný nosový sprej s obsahom Oreganolu P73 nie je návykový ako niektoré obdobné výrobky chemického rázu. Je bezpečný na denné použitie a vhodný aj pre deti.

SinuOrega je nosový sprej s hypertonickým roztokom morskej soli a purifikovanej pramenitej podzemnej vody. Je vhodný na čistenie nosných ciest, ale aj na zvlhčenie nepríjemne vysušenej nosovej sliznice od klimatizácie alebo vykurovania. SinuOrega je vhodný nielen pre dospelých, ale vďaka jeho jemnému rozprašovaču aj pre malé deti.

SinuOrega nie je obyčajný sprej do nosa s rozprašovačom alebo pipetou, jeho tryska je dostatočne silná na to, aby sa roztok po streknutí zo spreja dostal až do zadných nosových dutín. Neobsahuje alkohol.

Blahodarné účinky SinuOrega

  • obsahuje mocnú kombináciu najlepších olejových výťažkov z bylín a korenia.
  • vhodné pre dospelých, alergikov, deti aj tehotné ženy.
  • bezpečný pri dlhodobom použití.
  • silný roztok morskej soli a purifikovanej pramenitej vody.
  • obsahuje emulgované oleje z bylín divokého oregana, bobkového listu, šalvie a klinčekov.
  • efektívne čistí a zvlhčuje nosnú sliznicu - perfektne pomáha aj pri peľových a iných alergiách.
  • bez alkoholu, konzervantov a chemických prísad - bezpečný na denné použitie, nenávykový.

Zloženie:

Pramenitá podzemná voda - purifikovaná báza pre roztok, EO divoké oregano P73, morská soľ - spolu s vodou tvorí soľný roztok, EO puk klinčekov, EO šalvia, EO bobkový list

Upozornenie: Jedná sa o výživový doplnok. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosah detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky a farbivá. Doba expirácie je vyznačená na obale. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, liečeniu alebo prevencii akejkoľvek choroby.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Obsah balenia: 60 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

North American Herb and Spice je popredným svetovým producentom vysoko kvalitných prírodných doplnkov výživy už od 90. rokov minulého storočia. V ich sortimente nájdete doplnky stravy predovšetkým vo forme extraktov z celistvých surovín, bylín, korenia a ovocia. NAHS suroviny na výrobu svojich produktov vykupuje od farmárov a zberačov, žijúcich na vzdialenejších a horšie dostupných miestach, kde je príroda ešte maximálne čistá a nedotknutá. Vďaka tomu môžu vyrábať tie najčistejšie a najsilnejšie extrakty, z tých najlepších surovín bez obsahu pesticídov, chemikálií a rozpúšťadiel.

R