Doprava zdarma nad 80€ v rámci Slovenska.

Redmond Real Salt™ - Ochutená morská soľ s bio bylinkami a korením - 234g

Kód: 661
€14
Skladom (1 ks)

Americká praveká morská soľ Real Salt so sušenými, USDA certifikovanými, BIO bylinkami a korením, je jemne mletá soľ ružovkastej farby s neobvyklou sladkastou príchuťou a preukázaným obsahom viac ako 60 minerálnych látok. Podobá sa chuťovo známej Podravke, ale jej príchuť je oveľa výraznejšia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Redmondská morská soľ, známa vo svete ako Real Salt™, je pravá, nijako nerafinovaná, granulovaná soľ plnej chuti bez glutamátov s prirodzene sa vyskytujúcimi minerálnymi látkami. Ťaží sa hlboko v podzemí uprostred púšte v štáte UTAH, v severnej Amerike. Pôvod ložiska sa podľa geologických testov datuje na jurské obdobie, kedy severnú Ameriku pokrývalo more Sundance. Vďaka veku a umiestneniu je táto soľ dokonale čistá, pretože je bez obsahu ťažkých kovov a mikroplastov, ktoré zaťažujú moderné oceány.

V skratke:

  • Najpredávanejšia prírodná morská soľ v USA, ťažená v Utahu, oblasť Redmond, vzácna vysoko-púštna oblasť
  • Na trhu už cez 30 rokov, nespočet spokojných zákazníkov
  • Držiteľka Zlatej Medaily Amerického Kuchárskeho Inštitútu za „Najchutnejšiu prírodnú soľ“
  • Nerafinovaná, zachovaná v pôvodnom stave s obsahom viac ako 60 minerálnych látok
  • Má unikátnu „sladko-slanú“ príchuť
  • Neobsahuje žiadne chemické prímesy, pridaný jód či lepok
  • Jej vek sa geológmi odhaduje na 250 miliónov rokov, jeden z najstarších prírodných zdrojov na zemi (bývalé praveké more Sundance)

Táto soľ je báječným doplnkom akéhokoľvek mäsa a vegetariánskych pokrmov (napr. marinády) - je to taká vyššia úroveň domácej Podravky. Skvele sa hodí na solenie čerstvej zeleniny a dokonale dopĺňa v šalátoch zálievku.

Zloženie:

Redmondská soľ, bio cibuľa, bio koriander, bio horčica, bio čierne korenie, bio paprika, bio zelerové semienka, bio kurkuma, bio petržlen.

Skladovanie:

Skladujte v suchu.

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravé potraviny
Obsah balenia: 234g
Krajina pôvodu: Utah, USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Soľ Redmond Real Salt je nerafinovaná morská soľ, ktorá sa ťaží z prastarého morského dna v Utahu. Vďaka tomu, že pochádza z takého starého zdroja, tak bola uchránená od všetkých moderných znečisťujúcich látok. Je čistá, nespracovaná a plná stopových minerálov, ktoré jej dodávajú jedinečné výživové benefity a jemne sladkastú chuť, ktorá v každom súste odhalí to najlepšie. Je presne taká, aká by mala tá pravá soľ byť. Nemala by obsahovať umelé prísady ani nezdravé škodliviny. A nemala by byť zbavená prospešných stopových minerálov. Mala by to byť morská soľ tak, ako ju príroda stvorila – nič pridaného, nič odobraného.

OIP