Redmond Real Salt™ - Jemne mletá soľ - 737g

Kód: 711
€18,50
Skladom (>5 ks)

Bezlepková, nijako nerafinovaná pravá morská soľ ružovej farby s obsahom viac ako 60 stopových prvkov. Soľ sa ťaží v podzemnej bani uprostred púšte a neobsahuje mikroplasty či iné nečistoty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Redmondská soľ (RealSalt™) je nerafinovaná soľ plnej, ale zároveň jemnej, sladko-slanej chuti bez chemických prímesí, pridaného jódu a prípravkov na zlepšovanie sypkosti. Obsahuje iba prirodzene sa vyskytujúce minerálne látky (60+), a bola vyťažená z jedného z dvoch najstarších prírodných zdrojov na zemi, zo starovekého "Sundance More", ktoré sa kedysi nachádzalo na obrovskom území, ktoré pokrývalo aj oblasť, kde sa dnes real- salt-map nachádza Redmond v Utahu. Druhý najstarší zdroj na zemi je soľ Himalájska.

V skratke:

  • Najpredávanejšia prírodná morská soľ v USA, ťažená v Utahu, oblasť Redmond, vzácna vysoko-púštna oblasť
  • Na trhu už cez 30 rokov, nespočet spokojných zákazníkov
  • Držiteľka Zlatej Medaily Amerického Kuchárskeho Inštitútu za „Najchutnejšiu prírodnú soľ“
  • Nerafinovaná, zachovaná v pôvodnom stave s obsahom viac ako 60 minerálnych látok
  • Má unikátnu „sladko-slanú“ príchuť
  • Neobsahuje žiadne chemické prímesy, pridaný jód či lepok
  • Jej vek sa geológmi odhaduje na 250 miliónov rokov, jeden z najstarších prírodných zdrojov na zemi (bývalé praveké more Sundance)

RealSalt™ soľ je cez 200 miliónov rokov stará a je jedinečne panensky čistá - spoločnosť Redmond ju ťaží a spracováva v podobe v akej je pod zemou uložená po milióny rokov, absolútne nevystavená modernému znečisteniu. Táto soľ je pravidelne podrobovaná analýzam RS-Salt-Comparison-Chartnezávislých biochemických a biofyzikálnych ústavov v USA. Je to najpredávanejšia pravá morská soľ v USA a jej osobitá chuť bola ocenená v roku 2002, kedy dostala Zlatú Medailu v kategórii "Najchutnejšia prírodná soľ" od Amerického Kuchárskeho Inštitútu.
Jemne mletá Redmondská soľ je vhodná na bežné stolné solenie a varenie. Je vhodná pre bezlepkovú, keto, paleo alebo low sodium diétu.

Zloženie:

100% morská soľ

Skladovanie:

Skladujte v suchu.

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravé potraviny
Obsah balenia: 737g
Krajina pôvodu: Utah, USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: