Doprava zdarma nad 80€ v rámci Slovenska.

Trime Kids Omega-3 pre deti - 250 mg DHA - 30 ml

Kód: 538
€25
Skladom (>5 ks)

Omega-3 pre zdravý rast a vývoj dôležitých funkcií. Vysoký podiel aktívnej zložky DHA, ktorá je dôležitá najmä u detí v preventívnej starostlivosti pre správny vývoj nervového systému, mozgu a zrakového aparátu. Prirodzená triacylglycerolová forma, ktorá nepodlieha žiadnym chemickým modifikáciám a maximálne kopíruje prírodu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Inovatívny výživový doplnok od českej značky Trime poskytuje v 0,5 ml odporúčanú dennú dávku DHA kyseliny v ideálnom pomere a vo vysoko biologicky dostupnej a vstrebateľnej podobe.

V skratke:

  • Vysoko kvalitný olej extrahovaný z rias bohatých na omega-3 mastné kyseliny
  • Vysoký podiel aktívnej zložky DHA, ktorá je dôležitá najmä u detí v preventívnej starostlivosti pre správny vývoj nervového systému, mozgu a zrakového aparátu
  • 250 mg omega-3 DHA
  • Prirodzená triacylglycerolová forma, ktorá nepodlieha žiadnym chemickým modifikáciám a maximálne kopíruje prírodu
  • Vynikajúce parametre stability (acidita, anizidín, peroxidy)
  • Eco friendly, 100% vegán

Prečo užívať Kids Omega 3
Omega-3 KIDS sú šetrne extrahované z rias pestovaných v prísne kontrolovaných podmienkach. Sú prirodzene bohaté na aktívnu zložku DHA (kyselinu dokosahexaenovú), ktorá je veľmi dôležitá pre optimálny vývoj mozgových funkcií a zrakového aparátu, a to už od prvého trimestra tehotenstva.

Príjem DHA zo stravy je u batoliat a detí v súčasnej dobe a našich lokálnych podmienkach veľmi nízky a kvalitná suplementácia tak predstavuje prevenciu pre zaistenie zdravého vývoja nervového systému, senzorických, motorických a kognitívnych funkcií. V predškolskom a školskom období majú tieto mastné kyseliny tiež pozitívny vplyv na učenie a pamäť.

Detská rada Kids omega-3 bol špeciálne vyvinutý pre potreby detí, tehotných a dojčiacich žien. Dostatočný prísun omega-3, najmä DHA (kyseliny dokosahexaenovej), je dôležitý už od prenatálneho obdobia, kedy sa začínajú vyvíjať základné životné funkcie.

V Trime použili čistý olej vo forme, ktorá sa čo najviac približuje prírode. Ich cieľom bolo pre túto receptúru nájsť surovinu, ktorá bude čo najmenej zaťažená technologickým spracovaním na rôznych výrobných miestach, pretože každá ďalšia manipulácia s citlivou ingredienciou, ako sú oleje, môže zásadne ovplyvniť jej kvalitu.

Výsledkom patentovanej technológie je tento čistý a perfektne stabilný olej, získaný veľmi šetrne z rias pestovaných v kontrolovaných podmienkach av tzv. uzavretej kultivácii, ktorá znižuje riziko znečistenia ťažkými kovmi a ďalšími rizikovými kontaminantmi.

Dávkovanie

43 ml (2 stlačenia pumpičky = 250mg omega-3 DHA, celkom 60 dávok)

Množstvo DHA v dávke: 250 mg

Zloženie:
Olej z rias (Schizochytrium sp.) - DHA, 250 mg

Dávkovanie:
Užívajte 0,5 ml denne s jedlom. Vhodné pre deti od 12 mesiacov.

Skladovanie:
Skladujte v chlade a suchu, do 25 ° C, mimo dosahu detí.

Upozornenie: Jedná sa o výživový doplnok. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosah detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky a farbivá. Doba expirácie je vyznačená na obale. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, liečeniu alebo prevencii akejkoľvek choroby.

 Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Obsah balenia:: 30 ml
Počet dávok: 60

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Za českou značkou Trime stojí dvadsaťdeväťročný Michal Kočí. Spolupracuje s poprednými odborníkmi na výživu, akým je napríklad naturopat Jakub Přibyl. Podľa Michalových slov je cieľom jeho firmy priniesť na (nielen český) trh tak trochu iné doplnky stravy.
Trime stavia na holistický prístup k zdraviu - spája preukázané znalosti ľudskej fyziológie a psychológie. Ponúka tak komplexné portfólio doplnkov stravy, vyrobených z tých najkvalitnejších ingrediencií. Výroba všetkých produktov podlieha prísnym ekologickým aj etickým štandardom a je podložená najnovšími vedeckými poznatkami, dátami a obohatená o inovatívne výrobné procesy. Značka má úplne transparentný prístup k zákazníkom – poskytuje vždy plné a úplné zloženie produktov, pôvod jednotlivých zložiek, výrobný proces, skrátka komplexné informácie, inšpiráciu a znalosti, ktoré zákazníkovi pomôžu porozumieť a rozhodnúť sa pre ten správny produkt priamo na mieru jeho potrebám.

th