Doprava zdarma nad 80€ v rámci Slovenska.

Trime Kids DHA + D3/K2

Kód: 729
Tip
Značka: Trime
€36
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Chytro vyvinutá zmes s obsahom 3 najviac deficitných nutrientov určená deťom. Vysoko kvalitný olej extrahovaný z rias bohatých na omega-3 mastné kyseliny, vysoký podiel aktívnej zložky DHA (kyseliny dokosahexaenovej) dôležité pre správny rast a vývoj mozgu, nervového systému a zrakového aparátu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vitamín D3, cholekalciferol, získaný udržateľným spôsobom z riasy pestovanej v prísne kontrolovaných podmienkach.
Vitamín K2 MK7 získaný prirodzenou fermentáciou z Natto.

Hlavné benefity produktu

Omega-3 DHA Detská rada Kids omega-3 bola špeciálne vyvinutá pre potreby detí, tehotných a dojčiacich žien. Dostatočný prísun omega-3, najmä DHA (kyseliny dokosahexaenovej), je dôležitý už od prenatálneho obdobia, kedy sa začínajú vyvíjať základné životné funkcie. Použitý je čistý olej vo forme, ktorá sa čo najviac približuje prírode. Cieľom bolo pre túto receptúru nájsť surovinu, ktorá bude čo najmenej zaťažená technologickým spracovaním na rôznych výrobných miestach, pretože každá ďalšia manipulácia s citlivou ingredienciou, ako sú oleje, môže zásadne ovplyvniť jej kvalitu. Výsledkom patentovanej technológie je tento čistý a perfektne stabilný olej, získaný veľmi šetrne z rias pestovaných v kontrolovaných podmienkach av tzv. uzavretej kultivácii, ktorá znižuje riziko znečistenia ťažkými kovmi a ďalšími rizikovými kontaminantmi
Vitamín D3 - cholekalciferol Cholekalciferol v tejto receptúre pochádza z čisto rastlinného zdroja, ktorý má oproti zdroju živočíšnemu celý rad výhod, a napriek tomu zaisťuje maximálnu mieru využiteľnosti v ľudskom organizme. Vitamín D podporuje imunitný systém, vstrebávanie vápnika a jeho správne ukladanie do kostí a zubov tak, aby boli silné a zdravé. Cholekalciferol získaný z rias predstavuje udržateľný zdroj a jeho výroba je od začiatku až do konca prísne sledovaný proces, s maximálnou kontrolou kvality a čistoty. 
Vitamín K2 Biologicky aktívna forma vitamínu K2 - MK7, je získaná procesom prirodzenej fermentácie geneticky nemodifikovaného kmeňa Bacillus subtilis natto. Táto forma je maximálne využiteľná pre organizmus, s najdlhším pôsobením v krvnom obehu a prisudzujú sa jej najlepšie biologické funkcie spojené s podporou zdravých kostí a zubov. Vďaka 100% obsahu all-trans konfigurácie, výrobca zaručuje vysokú čistotu a maximálnu vstrebateľnosť a využiteľnosť.

Zloženie: Olej z rias (Schizochytrium sp.)

1 dávka / 0,5 ml obsahuje - 248 mg omega-3 DHA, 400 IU D3 a 5 μg K2 MK7
Eco friendly, 100% vegán
Neobsahuje pesticídy, chemické aditíva, farbivá ani alergény.

dha

Kvapky: 43 ml (celkom 60 dávok)

Denná dávka zodpovedá 2 stlačeniam pumpičky.

Upozornenie: Jedná sa o výživový doplnok. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosah detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky a farbivá. Doba expirácie je vyznačená na obale. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, liečeniu alebo prevencii akejkoľvek choroby. Vhodný pre deti od 12 mesiacov, tehotné a dojčiace ženy.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Obsah balenia:: 43 ml
Počet dávok: 60
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Za českou značkou Trime stojí dvadsaťdeväťročný Michal Kočí. Spolupracuje s poprednými odborníkmi na výživu, akým je napríklad naturopat Jakub Přibyl. Podľa Michalových slov je cieľom jeho firmy priniesť na (nielen český) trh tak trochu iné doplnky stravy.
Trime stavia na holistický prístup k zdraviu - spája preukázané znalosti ľudskej fyziológie a psychológie. Ponúka tak komplexné portfólio doplnkov stravy, vyrobených z tých najkvalitnejších ingrediencií. Výroba všetkých produktov podlieha prísnym ekologickým aj etickým štandardom a je podložená najnovšími vedeckými poznatkami, dátami a obohatená o inovatívne výrobné procesy. Značka má úplne transparentný prístup k zákazníkom – poskytuje vždy plné a úplné zloženie produktov, pôvod jednotlivých zložiek, výrobný proces, skrátka komplexné informácie, inšpiráciu a znalosti, ktoré zákazníkovi pomôžu porozumieť a rozhodnúť sa pre ten správny produkt priamo na mieru jeho potrebám.

th