Doprava zdarma nad 80€ v rámci Slovenska.

Smidge™ Sensitive probiotický prášok 20g

Kód: 54
Tip
Značka: Smidge
ZADARMOZADARMO
Smidge™ Sensitive Probiotic prášok 20g2
€115
Skladom (>5 ks)

Kúpte 2 alebo viac kusov a ušetrite 5 %! Zľava sa odpočíta v nákupnom košíku.

Čistý, silný probiotický prášok, aj pre ľudí s extrémne citlivým tráviacim systémom. Prémiový, 100% probiotický prášok s ôsmimi klinicky overenými kmeňmi prospešných baktérií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistý, silný probiotický prášok, aj pre ľudí s extrémne citlivým tráviacim systémom. Prémiový, 100% probiotický prášok
s ôsmimi klinicky overenými kmeňmi prospešných baktérií.

Probiotiká Smidge Sensitive Probiotic pomáhajú obnoviť črevnú mikrobiotu, sú vhodné aj pre tých najcitlivejších. Niektoré probiotiká môžu vyvolať rôzne reakcie. Niektoré kmene nachádzajúce sa v iných komerčných probiotikách môžu spôsobiť acidózu, zvyšovať histamín a vyvolať ďalšie nepriaznivé reakcie. Tieto kmene nie sú prítomné v Smidge probiotikách. Táto jedinečná hypoalergénna receptúra môže pomôcť naštartovať tráviaci systém, maximalizovať vstrebávanie živín zo skutočnej potravy a nakoniec podporiť celý imunitný systém.

Žiadne bežné alergény, aditíva či plnivá.

Dodáva sa s dávkovacou lyžičkou, ktorá vám umožní odmerať množstvo, ktoré je pre vás a vašu rodinu vhodné.

Smidge Sensitive Probiotic v práškovej forme

  • Čisté probiotikum so správnou zmesou baktérií.
  • Obsahujú sedem klinicky overených kmeňov ľudských probiotík (L. gasseri, L. salivarius, B. bifidum, B. breve, B. infantis, B. longum, B. lactis) a jeden rastlinný kmeň (L. plantarum).
  • Je vhodný pre ľudí s GAPS, SIBO, autizmom / PDD-NOS, PANDA / PANS, Paleo, AIP, pri ketogénnej, bezlepkovej, bezkazeínovej a bezsójovej diéte.
  • Obsahuje iba histamínovo neutrálne alebo histamín degradujúce kmene probiotických baktérií.
  • Neobsahuje kmene, o ktorých je známe, že prispievajú k d-laktátovej acidóze.
  • Neobsahuje streptococcus thermophilus ani iné kmene spojené s podráždením.
  • Neobsahuje inulín, maltodextrín ani iné prebiotiká.
  • Neobsahuje pomocné látky a ďalšie prídavné prísady, t.j. stearát horečnatý, oxid kremičitý, oxid titaničitý.
  • Neobsahuje bežné alergény. Všetky kmene sa pestujú na vegetariánskej kultúre bez GMO, bez obsahu sóje. Neobsahuje mlieko / kazeín, vajcia, ryby, mäkkýše, pšenicu / lepok, arašidy, orechy stromov, droždie, kukuricu alebo sóju.
  • So súpravou odmerkových lyžíc sa dá ľahko nastaviť správna dávka pre vaše potreby.

DÁVKOVANIE

Použite lyžicu Smidge ™ (20 mg). Užívajte jedenkrát denne, s jedlom alebo podľa pokynov lekára.

Ako užívať: Pomocou dávkovacej lyžice presne odmerajte požadovanú dávku probiotického prášku. Posypte na vlažné alebo studené jedlo, rozmixujte ho v smoothie alebo ho užite s tukom.

ZLOŽENIE:

Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus gasseri, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus salivarius.

Smidge® Sensitive Probiotic prášok neobsahuje bežné alergény: mlieko/kazeín, vajcia, ryby, mäkkýše, stromové orechy, arašidy, pšenicu/lepok a sójové bôby.

Vhodné pre vegetariánov.

SKLADOVANIE

Uchovávajte probiotiká v chladničke a vždy uzavreté pre dlhodobé skladovanie. Počas cestovania sa môže uchovávať pri izbovej teplote až dva týždne. Pred použitím lyžice sa uistite, že je lyžica čistá a suchá, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky.

Upozornenie: Jedná sa o výživový doplnok. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosah detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky a farbivá. Doba expirácie je vyznačená na obale. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, liečeniu alebo prevencii akejkoľvek choroby.

Produkt obsahuje aktívne lyofilizované (mrazom sušené) baktérie. Na rozdiel od živých kultúr, ktoré môžu byť zničené pri transporte teplom, lyofilizované baktérie zostávajú nedotknuté a stabilné. Taktiež obal je vákuovo uzatvorený. Vďaka týmto vlastnostiam GutPro dobre znáša vyššie (letné) teploty do 25°C, a aj pri týchto teplotách je výrobcom deklarované, že nedôjde k zníženiu účinnosti pri preprave a môžu byť neotvorené mimo chladničku až týždeň.

Tento probiotický prášok neobsahuje bežné alergény. Všetky kmene sú pestované na bezmliečnej, bezsójovej, vegetariánskej, non-GMO kultúre. Neobsahuje mlieko/kazeín, vajcia, ryby, mäkkýše, pšenicu/lepok, arašidy, orechy, droždie, kukuricu ani sóju.

Je dôležité poznamenať, že probiotiká Smidge® sa skladajú z lyofilizovaných baktérií. Lyofilizované baktérie sa po požití reaktivujú. Staršie probiotiká obsahovali živé kultúry, ktoré zomreli pri preprave v dôsledku vysokých teplôt. Lyofilizované baktérie vydržia počas prepravy vyššie teploty.

Probiotický prášok Smidge® Sensitive neobsahuje prebiotiká ani žiadne iné plnivá. Väčšina komerčných probiotík tvorí až 80 % prebiotík. Pridanie prebiotík znižuje účinnosť probiotického doplnku, a preto znižuje náklady na balenie.

Náklady na jednu porciu probiotického prášku Smidge® Sensitive sú však v skutočnosti lacnejšie ako „prémiové“ probiotiká, ktoré obsahujú prebiotiká, pretože jedna fľaša tohto prášku obsahuje viac CFU (jednotiek tvoriacich kolónie) ako osem fliaš priemerných komerčných práškov. Navyše, probiotické kmene v tejto čistej práškovej receptúre sú vedecky overené a špecificky formulované tak, aby podporovali trávenie a minimalizovali negatívne reakcie.

Áno! Probiotický prášok Smidge® Sensitive (a všetky Smidge probiotiká!) možno posielať, keď je vonku horúco.
Probiotiká Smidge® sú lyofilizované, takže dobre odolávajú vysokým teplotám.

Odporúčam užívať probiotiká s jedlom (približne v rovnakom čase denne). Je prospešné, ak jedlo obsahuje aj prírodný, organický tuk alebo olej.
Užívanie probiotík s jedlom poskytuje doplnku pufračný systém a zabezpečuje jeho bezpečný prechod tráviacim traktom. Jedlo tiež poskytuje priateľským baktériám správnu výživu, aby sa zabezpečilo jeho prežitie v čreve.

Pred začatím akéhokoľvek nového doplnku je najlepšie, ak ho najprv konzultujete s vašim lekárom. Ale každý z ôsmich kmeňov v prášku Sensitive Probiotic má za sebou rozsiahly výskum podporujúci ich bezpečnosť a účinnosť pri revitalizácii tela. Napríklad jeho kmene degradujúce histamín vyrovnávajú kmene tvoriace histamín v správnom pomere. Týmto spôsobom môžete maximalizovať svoje probiotické výhody a zároveň minimalizovať vystavenie D-laktátu a histamínu.

Môžu skôr konkurovať črevnej flóre, než ju dopĺňať.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Probiotiká
Obsah balenia: 20 gramov (1000 porcií)
Konzistencia: prášok
Množstvo CFU: 3 miliardy CFU na porciu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americká značka Smidge vyrába svoje doplnky výživy s maximálnou starostlivosťou a používa len tie najčistejšie receptúry. Probiotiká, tráviace enzýmy, vitamíny a prírodné minerály. Obsahujú poctivé, prémiové ingrediencie. Bez zbytočných prísad, konzervačných látok, spojív či plnív. Žiadne bežné alergény, chemikálie, syntetické vitamíny ani umelé farbivá. A hlavne žiadne komerčné prepracovanie lacnými ingredienciami.

Smidge_Purple_Transparent400