Doprava zdarma nad 80€ v rámci Slovenska.

Homebiotic Nano špongia 6ks

Kód: 85
€18 €3 / 1 ks
Skladom (>5 ks)

Homebiotic Nano špongia. Ideálne na odstraňovanie plesní, špiny. V suchom stave nepodporuje rast mikróbov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Homebiotic Nano špongia

  • Ideálne na odstraňovanie plesní, špiny. V suchom stave nepodporuje rast mikróbov.
  • Dvojitá povrchová štruktúra, hladká nanozáchytná vrstva a hrubá vrstva, vďaka čomu je špongia ideálna pre rôzne čistiace úlohy
  • Nanozáchytná vrstva vyrobená z melamínovej nanopeny pre až 5x lepšie zachytávanie plesní, nečistôt a špiny ako bežná celulózová špongia
  • Hrubá abrazívna vrstva na čistenie aj tých najodolnejších škvŕn alebo nečistôt
  • Zloženie Homebiotic Nano Sponges a jedinečná štruktúra s dvojitým povrchom umožňuje efektívne použitie špongie iba s vodou, ale najlepšie výsledky dosiahnete s Homebiotic Surface Cleaner.
  • Bez BPA a neobsahuje žiadne známe endokrinné disruptory

Vedeli ste? Štúdia vykonaná nemeckými výskumníkmi v roku 2017 odhalila, že bežné kuchynské špongie obsahujú 362 rôznych druhov baktérií – až 45 MILIÁRD baktérií na štvorcový centimeter. Mnoho ľudí používa tradičné celulózové špongie na pravidelné čistenie, nevediac, že ​​vo svojich domovoch šíria baktérie a potenciálne škodlivé mikróby. Prejdite na Homebiotic nano špongiu a zastavte šírenie škodlivých mikróbov.

Každá škatuľka Homebiotic Nano Sponges sa dodáva so 6 špongiami, ktoré budú tvrdo pracovať, aby udržali váš domov čistý! Plesne sa môžu ľahko šíriť po celom dome pomocou štandardných čistiacich handričiek a špongií, čo predstavuje väčšiu hrozbu pre zdravie vášho domova! Technológia nano zachytávania zachytáva baktérie v špongii, čím zabraňuje šíreniu nahromadených mikróbov po dome – vďaka tomu je skvelou voľbou na čistenie špiny a plesní. Vrstvená špongia ponúka hrubý aj štruktúrovaný povrch, ideálny na čokoľvek od neporiadku na kuchynskej linke až po umývanie vane.

Aj keď je Nano špongiu možné použiť v širokej škále oblastí, vzhľadom na abrazivitu špongie ju neodporúčame používať na drevo, prírodný kameň, auto alebo akékoľvek lesklé/lakované povrchy kvôli možnosti poškodenia povrchovej úpravy.

Nemáte po ruke čistiaci roztok? Žiaden problém. Aj keď je najúčinnejšia pri použití s ​​Homebiotic Surface Cleaner, Nano špongia sa dá použiť iba s vodou. Ideálny doplnok k vášmu domácemu čisteniu šetrnému k mikrobiómu, pretože neobsahuje BPA, je netoxický a neobsahuje žiadne známe endokrinné disruptory.

Použitie:

Použite povrch s hrubou textúrou na ľahké a efektívne uvoľnenie odolných nečistôt, škvŕn.

Použite vzorovaný nano zachytávací povrch na utieranie plesní, nečistôt a špiny.

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné
Obsah balenia: 6 ks špongií

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Homebiotic založil američan Dave Asprey a dokázal priniesť na trh produkt, ktorý pomohol obnoviť prirodzenú mikrobiálnu rovnováhu domáceho biómu. Homebiotic pomáha udržiavať váš domov čistejší a sviežejší na mikroskopickej úrovni... naturálne! Pridajte Homebiotic sprej do svojho pravidelného čistenia a nechajte patentovanú zmes probiotík na pôdnej báze chrániť váš domov až 5 dní po počiatočnom ošetrení.

Graylogo-300x62 (1)