Doprava zdarma nad 80€ v rámci Slovenska.

Homebiotic – Probiotický sprej na pleseň

Kód: 50
€25
Skladom (>5 ks)

Homebiotic je prírodný probiotický sprej pochádzajúci zo zdravej pôdy a pomáha obnoviť prospešný bakteriálny mikrobióm vo vašej domácnosti. Pomáha odstraňovať pachy z plesní a zabraňuje rastu plesní. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pomáha odstraňovať pachy z plesní a zabraňuje rastu plesní.

Homebiotic je prírodný probiotický sprej pochádzajúci zo zdravej pôdy a pomáha obnoviť prospešný bakteriálny mikrobióm vo vašej domácnosti.

Homebiotic sprej je navrhnutý tak, aby pomáhal chrániť váš domov alebo kanceláriu pred baktériami, plesňami a nepríjemnými zápachmi.

Typické ošetrenia plesní v domácnosti nie sú ani bezpečné, ani praktické, ani nevydržia (napríklad chlórové bielidlo je toxické a väčšinou ničí mnohé z ošetrených povrchov). Homebitotic začne pracovať okamžite, dodáva miliardy prirodzene sa vyskytujúcich prospešných probiotík, obsahuje 100% prírodné látky, ktoré sa dajú bezpečne používať u detí a domácich miláčikov.

Bezfarebná receptúra bez zápachu bezpečne funguje na všetkých povrchoch: Drevo | Sadrokartónové dosky | Koberec | Plátno

Kompatibilné s výrobkami a metódami ekologického čistenia

Je všeobecne známe, že probiotiká sú skvelé pre zdravie. Čo nie je až také známe, je, aké dobré môžu byť probiotiká pre domácnosť. Vnútorné prostredie, ako sú domy a kancelárie, obsahuje jedinečnú a rôznorodú zmes mikróbov, presne ako by ste ich videli v akomkoľvek vonkajšom prostredí.

Homebiotic pomáha zavádzaním prospešných baktérií do domáceho prostredia, čím vytvára zdravú mikrobiálnu rovnováhu. Každý sprej obsahuje milióny priateľských baktérií, ktoré udržiavajú domácnosť alebo kanceláriu čistú na mikroskopickej úrovni.

Vytvorením zdravej mikrobiálnej rovnováhy pomáha Homebiotic bojovať proti špine a zatuchnutým pachom. Môže tiež znížiť potrebu používania iných čistiacich chemikálií a osviežovačov vzduchu, ktoré môžu byť drsné alebo dokonca spôsobiť podráždenie niektorým ľuďom. Homebiotic je vyrobený zo 100% prírodných ingrediencií a bez umelých vôní, čo znamená, že je bezpečný pre domácnosť, rodinu a životné prostredie.

Homebiotic obsahuje dobré baktérie, ktoré pozitívne prispievajú k zdraviu vášho domova. Dobré baktérie obnovujú rovnováhu domáceho mikrobiómu a zároveň pomáhajú redukovať nečistoty a plesne.

Na rozdiel od mnohých komerčne dostupných čistiacich prostriedkov obsahuje Homebiotic 100% čisto prírodné zložky, vďaka čomu je bezpečný pre rodinu a domáce zvieratá. Je úplne netoxický, takže je ideálnym doplnkom k ekologickým čistiacim činnostiam.

Obsahuje prírodné probiotické baktérie pochádzajúce zo zdravej pôdy na báze čistenej vody. Neobsahuje žiadne pridané vône, farbivá, konzervačné látky, enzýmy ani GMO.

Každý dom má inú kombináciu mikróbov, ktoré Homebiotic označuje ako „domáci bióm“. Nadmerné používanie antibakteriálnych prípravkov môže túto rovnováhu narušiť, čo môže mať za následok rýchlu regeneráciu škodlivých baktérií a plesní na povrchu. Homebiotikum prispieva k obnove vyváženého a zdravého domáceho biómu bojom proti zlým baktériám s dobrými.

Homebiotic sa strieka na povrchy, ktoré môžu byť vystavené riziku vzniku nečistôt alebo zatuchnutého zápachu. Všetko, čo je potrebné, je jemne nastriekať na vyčistené povrchy a potom ju nechať uschnúť na vzduchu. Na začiatok by sa Homebiotic mal používať denne počas prvého týždňa. Potom je možné používanie znížiť na raz týždenne alebo kedykoľvek podľa potreby.

Pretože Homebiotic nemá žiadne pridané vône ani farby, je bezpečné ho používať na akomkoľvek povrchu, ktorý znesie vlhkosť. Aplikujte Homebiotic kdekoľvek, kde sa môžu objaviť plesne alebo zatuchnutý zápach, či už je to doma alebo v kancelárii.

∙ Pod umývadlom
∙ V skrinkách
∙ Okolo dverí
∙ Okolo okien
∙ V práčkach
∙ Klimatizácie
∙ Vv sprche
∙ Vv suteréne
∙ Vo vozidle
∙ Koberce

Je ideálny na použitie po iných ekologických čistiacich prostriedkoch a rutinách pre zdravé a čisté domáce prostredie.

Upozornenie:

Ak sa nanáša na drevený, lakovaný alebo hotový povrch steny alebo ľahký koberec, najskôr urobte bodový test na nenápadnej ploche. Nemiešajte s inými čistiacimi prostriedkami. Použitie na bežné plesnivé povrchy: steny okolo sprchy, pod umývadlami, v suterénoch, parapety a koberce.

Použitie:

Strieknite jemne na všetky oblasti, ktoré by mohli zarastať plesňou alebo majú zatuchnutú vôňu. Aplikujte každý deň po dobu 7 dní, potom opakujte týždenne alebo podľa potreby.

Jedna fľaša vydrží približne 2 mesiace v závislosti od použitia.

Zloženie:

Homebiotic sprej je špeciálne pripravená zmes prirodzene stabilizovaných probiotických pôdnych baktérií suspendovaných v čistej vode. Nepridávajú sa žiadne konzervačné látky, enzýmy, umelé vône ani farbivá a nepoužívajú sa žiadne geneticky modifikované organizmy (GMO). Presný druh, ktorý sa používa, je patentovaná zmes pôdnych druhov bacilu, ktoré sa bežne vyskytujú v tráviacich probiotických doplnkoch a tradičných fermentovaných potravinách a ktoré sa považujú za úplne bezpečné. Izolovali sme konkrétne probiotické druhy, ktoré dokumentujú znaky inhibície rastu plesní a zároveň sú úplne bezpečné na použitie u ľudí a domácich miláčikov.

Dodatočné parametre

Kategória: Probiotiká
Obsah balenia: 120ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Homebiotic založil američan Dave Asprey a dokázal priniesť na trh produkt, ktorý pomohol obnoviť prirodzenú mikrobiálnu rovnováhu domáceho biómu. Homebiotic pomáha udržiavať váš domov čistejší a sviežejší na mikroskopickej úrovni... naturálne! Pridajte Homebiotic sprej do svojho pravidelného čistenia a nechajte patentovanú zmes probiotík na pôdnej báze chrániť váš domov až 5 dní po počiatočnom ošetrení.

Graylogo-300x62 (1)