Doprava zdarma nad 80€ v rámci Slovenska.

Homebiotic - čistič povrchov

Kód: 88
€18 €3 / 1 ks
Skladom (>5 ks)

Homebiotic - čistič povrchov. Umožňuje prirodzené čistenie povrchov bez agresívnych chemikálií, ktoré poškodzujú váš domáci bióm. Vyrobené z prirodzene účinných, netoxických ingrediencií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Homebiotic - čistič povrchov. Umožňuje prirodzené čistenie povrchov bez agresívnych chemikálií, ktoré poškodzujú váš domáci bióm. Vyrobené z prirodzene účinných, netoxických ingrediencií.

  • Bežné chemické čistiace prostriedky odstraňujú prospešné mikróby z domácich povrchov a strata tejto prirodzenej konkurencie môže umožniť rast nežiaducich mikróbov, ako sú plesne.
  • Homebiotic Surface Cleaner umožňuje prirodzené čistenie povrchov bez agresívnych chemikálií, ktoré poškodzujú váš domáci bióm
  • Vyrobené z prirodzene účinných, netoxických ingrediencií, vďaka ktorým môžete bezpečne udržiavať svoj domov čistý.
  • Opätovne použite prázdne, vyčistené fľaštičky s rozprašovačom na rozpustenie tabliet koncentrátu čističa povrchov – ušetrite plasty pred tým, aby skončili na skládkach!
  • Udržateľnosť je kľúčová! Homebiotic koncentrované tablety na čistenie povrchov sú balené v biologicky odbúrateľnom kraftovom papieri a možno ich použiť prakticky s akoukoľvek plniteľnou sprejovou fľašou. To znamená, že žiadne fľaše navyše neskončia na skládkach a žiadne škodlivé chemikálie neskončia v citlivých ekosystémoch.
  • Úplne priateľský k domácemu mikrobiómu
  • Môže sa použiť ako účinný spôsob čistenia plesní, pretože obsahuje kyselinu citrónovú
  • Ideálne na čistenie tvrdých povrchov, ako sú dlaždice, pulty, vane, sprchy a podlahy.
  • Kompatibilné s Homebiotic Probiotic sprejom
  • Jedna škatuľka obsahuje 6 balíčkov práškového koncentrátu, čo tvorí 6 samostatných 500ml fliaš čističa

Je čas, aby vaša upratovacia rutina bola zelenšia! Moderné, sériovo vyrábané čistiace prostriedky sú nabité vysoko syntetickými chemikáliami, ktoré sú nielen škodlivé pre ľudí, ale sú tiež mimoriadne škodlivé pre naše miestne citlivé ekosystémy, keď sa vyplavujú do našej pôdy a vodných tokov. Okrem niektorých zložiek, ktoré spôsobujú vážne dýchacie problémy, sú niektoré aj známymi karcinogénmi. Čo teda môžete robiť? Vyčistite si rutinu čistenia. Homebiotic Surface Cleaner je dokonalým riešením na udržanie vášho domova čistého, prirodzeného a bezpečného.

Každá škatuľka Homebiotic Surface Cleaner sa dodáva so 6 vo vode rozpustnými koncentrovanými tabletami, aby ste sa uistili, že platíte za ingrediencie, na ktorých záleží, namiesto vody, umelých vôní alebo neprirodzených farbív. Koncentrované tablety sú Human Compatible® a úplne vhodné pre domáce mikrobiómy, bezpečné pre domáce zvieratá a kompatibilné s Homebiotic Environmental Probiotic sprejom.

Homebiotic udržuje ingrediencie jednoduché, takže si môžete byť istí tým, čo používate vo svojej domácnosti. Tieto zložky sú vyrobené zo starostlivo vybranej kombinácie sódy na pranie a kyseliny citrónovej a predstavujú netoxickú a účinnú kombináciu. Zvládnite aj tie najtvrdšie povrchy vášho domova: sprchy, vane, kuchynské linky, podlahy a ďalšie. Vďaka kyseline citrónovej je Homebiotic Surface Cleaner ideálny na odstraňovanie nečistôt, plesní.

Čistite bez kompromisov: nevyberajte si medzi čistým domom a čistiacim prostriedkom, ktorý je bezpečný nielen pre vašu rodinu, ale aj pre životné prostredie – vyskúšajte oboje s Homebiotic Surface Cleaner.

Použitie:

Zmiešajte 1 tabletu koncentrátu na 500 ml veľmi teplej vody vo fľaši s rozprašovačom. Nechajte tabletu rozpustiť, čo môže trvať 10-15 minút. Pre rýchlejšie rozpustenie odporúčame tabletu nakrájať na menšie kúsky. Po rozpustení dobre pretrepte a začnite s čistením!

Ako pri každom čistiacom produkte sa odporúča používať rukavice, aby ste predišli podráždeniu pokožky. Homebiotic Surface Cleaner má po zmiešaní s vodou vysokú úroveň zásaditosti, čo môže spôsobiť podráždenie citlivej pokožky.

Zloženie:

Uhličitan sodný, seskvikarbonát sodný

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné
Obsah balenia: 6 ks balíčkov (na 6x500ml fľašu)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Homebiotic založil američan Dave Asprey a dokázal priniesť na trh produkt, ktorý pomohol obnoviť prirodzenú mikrobiálnu rovnováhu domáceho biómu. Homebiotic pomáha udržiavať váš domov čistejší a sviežejší na mikroskopickej úrovni... naturálne! Pridajte Homebiotic sprej do svojho pravidelného čistenia a nechajte patentovanú zmes probiotík na pôdnej báze chrániť váš domov až 5 dní po počiatočnom ošetrení.

Graylogo-300x62 (1)