Doprava zdarma nad 80€ v rámci Slovenska.

Smidge™ Infant probiotický prášok 15 g

Kód: 53
ZADARMOZADARMO
Smidge™ Infant Probiotic prášok 15 g
€95
Skladom (>5 ks)

Kúpte 2 alebo viac kusov a ušetrite 5 %! Zľava sa odpočíta v nákupnom košíku.

Jemný, ale silný probiotický prášok pre dojčatá. Vytvorené v malých dávkach špeciálne pre vyvíjajúci sa tráviaci systém vášho dieťatka. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Smidge ™ Infant probiotiká sú špeciálne určené na výživu najcitlivejších tráviacich systémov. Podporuje zdravšiu a pevnejšiu vnútornú výstelku a zvyšuje vstrebávanie živín pre kojencov, batoľatá a deti.

Produkt obsahuje aktívne lyofilizované (mrazom sušené) baktérie. Na rozdiel od živých kultúr, ktoré môžu byť zničené pri transporte teplom, lyofilizované baktérie zostávajú nedotknuté a stabilné. Taktiež obal je vákuovo uzatvorený. Vďaka týmto vlastnostiam Smidge Infant dobre znáša vyššie (letné) teploty do 25°C, a aj pri týchto teplotách je výrobcom deklarované, že nedôjde k zníženiu účinnosti pri preprave a môžu byť neotvorené mimo chladničku až týždeň.

Dodáva sa s dávkovacou lyžičkou, ktorá uľahčí odmeranie správneho množstva.

Zloženie:

Bez d-laktátu. Obsahuje Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus gasseri, Lactobacillus salivarius.

Dávkovanie vydrží až 2 roky! Uchovávajte v chladničke.

Smidge® Infant je jemné, ale silné probiotikum vytvorené špeciálne pre vyvíjajúci sa tráviaci systém vášho dieťaťa. Tento čistý prášok obsahuje sedem klinicky overených probiotických kmeňov, ktoré sa prirodzene vyskytujú u zdravých dojčiat. Je navrhnutý tak, aby pomohol kolonizovať tenké črevo užitočnými baktériami už od začiatku. Bifidobacterium infantis - pozoruhodný kmeň, ktorý dominuje v črevách dojčených detí - obsahuje 50% GutPro® Infant, pretože štúdie ukazujú, že podporuje zdravé trávenie, rast a imunitu u dojčiat. Rovnako dôležité je, že GutPro® Infant neobsahuje určité kmene (alebo prebiotiká) nachádzajúce sa v iných komerčných značkách, ktoré môžu spôsobiť neznášanlivosť histamínu, d-laktátovú acidózu alebo iné nepriaznivé reakcie. Tiež v nich nenájdete bežné alergény, prísady alebo plnivá.

DÁVKOVANIE

Dávkujte s pribalenou lyžičkou. Pred použitím se uistite, že je dávkovacia lyžička čistá a suchá.

Novorodenec/kojenec - Podávajte 1 lyžičku počas jedla. Neprekračujte 2 lyžičky denne.

Batoľa/dieťa - Podávajte 1 lyžičku počas jedla. Neprekračujte 3 lyžičky denne.

Dospievajúci/dospelý - Podávajte 1 lyžičku počas jedla. Neprekračujte 3-4 lyžičky denne.

SKLADOVANIE

Uchovávajte probiotiká v chladničke a vždy uzavreté pre dlhodobé skladovanie. Neodstraňujte balíček vlhkosti vo vnútri fľaštičky. Pred použitím lyžíc sa uistite, že sú lyžičky čisté a suché, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky.

Upozornenie: Jedná sa o výživový doplnok. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosah detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky a farbivá. Doba expirácie je vyznačená na obale. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, liečeniu alebo prevencii akejkoľvek choroby.

Dodatočné parametre

Kategória: Probiotiká
Obsah balenia: 15 gramov (750 porcií)
Konzistencia: prášok
Množstvo CFU: 1,45 miliardy CFU na porciu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americká značka Smidge vyrába svoje doplnky výživy s maximálnou starostlivosťou a používa len tie najčistejšie receptúry. Probiotiká, tráviace enzýmy, vitamíny a prírodné minerály. Obsahujú poctivé, prémiové ingrediencie. Bez zbytočných prísad, konzervačných látok, spojív či plnív. Žiadne bežné alergény, chemikálie, syntetické vitamíny ani umelé farbivá. A hlavne žiadne komerčné prepracovanie lacnými ingredienciami.

Smidge_Purple_Transparent400