Doprava zdarma nad 80€ v rámci Slovenska.

Living Nutrition Fermentovaná zmes vitálnych húb - 60 kapsúl

Kód: 604
€42 –10 %
3886 1 living nutrition fermentovana smes vitalnich hub 60 kapsli
€42 –10 % €37,50
Skladom (1 ks)

Fermentovaná zmes kráľovských vitálnych húb pre celkovú podporu tela - Reishi, Cordyceps a Hericcium. Napomáha obranyschopnosti a fyzickému a mentálnemu výkonu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Living Nutrition využíva starodávnu metódu trojitej fermentácie pri výrobe doplnku výživy Myco Blend, ktorý aktivuje a zvyšuje pozitívne vlastnosti všetkých obsiahnutých zložiek.

Myco Blend je kombináciou plodníc a spór fermentovaných húb, ktoré sú známe svojimi cennými nutričnými vlastnosťami. Predstavuje doplnok stravy pre vyváženú obranyschopnosť a vitalitu organizmu.

  • Zmes bio aktívnych super-potravín na báze kefírovo-kombuchovej fermentácie.
  • Najvyššia biodostupnosť* vďaka unikátnej trojitej fermentácii podľa ázijskej receptúry - telo dokonale vstrebe obsiahnuté živiny.
  • Living Nutrition sa líši od iných značiek tým, že používajú patentovanú kefírovo-kombuchovú fermentáciu.
  • Kvasenie s 35-timi druhmi mikro-organizmov vrátane všetkých kmeňov Lactobacillov a Bifidobaktérií.
  • Vyvinuté ako živý potravinový systém.
  • Šetrne lyofilizované potraviny- sušené mrazom pre zachovanie všetkých živín.
  • Zloženie vyvinuté britským kvalifikovaným výživovým poradcom a znalcom aktívnych húb.
  • Bez lepku, raw, a 100% certifikovanej bio - bohatý na enzýmy a mikróby.
  • Všetky doplnky zdravej výživy Living Nutrition sú certifikované bio od prestížnej a prísnej britskej asociácie kontrolovaného poľnohospodárstva, Soil Association Organic.

Zloženie:
Fermentovaný cordyceps (Cordyceps militaris) plodnice *, fermentovaná levia hriva (Hericium erinaceus) plodnice *, fermentované spóry reishi (Ganoderma lucidum) *, bio fermentované kapsule z tapioky *

 *Certifikované bio ingrediencie

2 kapsule poskytujú:

Kefír-kombucha fermentovaný

Organický fermentovaný kordyceps (Cordyceps militaris) - 300 mg
Organická fermentovaná plodnica levej hrivy (Hericium erinaceus) - 300mg
Organické fermentované spory reishi (Ganoderma lucidum) - 200mg
Každá kapsula obsahuje sušené bio huby, fermentované po dlhšiu dobu špecifickým kefírovo-kombuchovým procesom a následne starostlivo sušené mrazom tak, aby sa zachovali všetky jedinečné živiny.

Potom sa všetko zapuzdrí do unikátnych bio fermentovaných tapiokových kapsúl, vďaka čomu je tento doplnok 100% bio a jedinečný vo vnútri aj navonok.

Prečo fermentované prípravky Living Nutrition
Fermentáciou aktivovanej kapsule Living Nutrition ponúka špičkovú úroveň aktívnych zložiek. Vďaka fermentácii sa tieto vitálne zložky aktivujú a ľudské telo je tak schopné ich vstrebať a využiť ich pozitívne účinky na maximum. Fermentované huby si zachovávajú svoju holistickú synergiu, pričom sú oveľa koncentrovanejšie a biologicky dostupné.

Vďaka fermentačnému procesu sú navyše bohaté na prospešné mikróby, enzýmy a obsahujú množstvo signálnych molekúl, špecifických pre fermentačný proces.

Každá kapsula obsahuje bio zmes húb fermentovaných po dlhšiu dobu metódou kefír-kombucha, ktorá je charakteristická pre spoločnosť Living Nutrition, a potom starostlivo sušená mrazom, aby sa zachovali všetky jedinečné živiny. Potom sú huby zapuzdrené do bio fermentovanej tapiokovej kapsule, takže sú skutočne 100% bio vo vnútri aj navonok.

Dávkovanie:

Dospelí: Užívajte 1 kapsulu dvakrát denne s jedlom. V prípade potreby zvýšte dávku na 2 kapsule dvakrát denne.

Kapsule je možné otvoriť a pridať do nápojov alebo koktailov alebo zamiešať do jedla.

Najlepšie je kapsule užívať s jedlom.

Vyhnite sa užívaniu s horúcimi jedlami alebo nápojmi, ktoré by mohli poškodiť chúlostivé živiny.

Skladovanie:

Skladujte na chladnom tmavom a suchom mieste.

Upozornenie: Jedná sa o výživový doplnok. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosah detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky a farbivá. Doba expirácie je vyznačená na obale. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, liečeniu alebo prevencii akejkoľvek choroby.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Obsah balenia: 60 kapsúl
Krajina pôvodu: Veľká Británia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Living Nutrition je britská značka, ktorá sa špecializuje na mrazom sušené doplnky stravy z mrazom sušených adaptogénnych bylín, korenia, vitálnych húb alebo synbiotický rad na harmonizáciu trávenia. Tieto potom ďalej upravuje špeciálnym unikátnym patentovaným fermentačným procesom, ktorý zvyšuje ich potenciál, biologickú dostupnosť a účinnosť na maximum. Fermentácia navyše suplementy obohacuje o bioaktívne zložky, enzýmy a prospešné mikroorganizmy. LN kapsluje svoje produkty do fermentovaných rastlinných kapsúl, takže sa jedná po všetkých stránkach o naozaj "živý" a unikátny doplnok stravy.

living_nutrition