Doprava nad 80 € ZDARMA v rámci Slovenska.

Living Nutrition Fermentovaný ostropestrec mariánsky v bio kvalite – 60 kapsúl

Kód: 394
€37
Skladom (2 ks)

Ostropestrec mariánsky s obsahom kompletného profilu živín aktivovaných fermentáciou. Ostropestrec tradične pomáha posilňovať pečeň, podporuje účinnú detoxikáciu a normalizuje pečeňové funkcie. Ako silný antioxidant taktiež pomáha s hojením akné. Je to najlepší doplnok práve na jar pri detoxe.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ostropestrec mariánsky s obsahom kompletného profilu živín aktivovaných fermentáciou. Ostropestrec tradične pomáha posilňovať pečeň, podporuje účinnú detoxikáciu a normalizuje pečeňové funkcie. Ako silný antioxidant taktiež pomáha s hojením akné. Je to najlepší doplnok práve na jar pri detoxe.

Living Nutrition využíva na výrobu výživového doplnku Milk Thistle (Ostropestrec mariánsky) v kapsulách prastarej metódy trojitej fermentácie, ktorá aktivuje a zvyšuje adaptogénne vlastnosti tejto vzácnej byliny.

Prečo užívať fermentovaný ostropestrec mariánsky

Ostropestrec mariánsky je mocná adaptogénna bylina uctievaná po celom svete ako nutričné ​​tonikum, ktoré pomáha lepšie zvládať nároky moderného životného štýlu. Medzi jeden z jeho najvýznamnejších účinkov patrí podpora normálnej funkcie pečene. Ostropestrec je bohatý na biologicky aktívny silymarín - silný antioxidant obsahujúci špeciálne flavonoidy. Living Nutrition vám túto úžasnú bylinku ponúka vo fermentovanej forme, ktorá významne znásobuje jej potenciál a biologickú dostupnosť obsiahnutých účinných látok.

Ostropestrec mariánsky alebo Silybum marianum sa v tradičnej medicíne používa už od čias starých Grékov. Je známy ako tradičný bylinný prostriedok proti prejedaniu. Pomáha tiež zmierniť následky po prejedení alebo po konzumácii ťažšieho jedla. Hodí sa preto najmä v obdobiach, kedy je zvykom konzumovať tučnejšie a ťažšie jedlá, ako sú napríklad vianoce alebo aj pri jarnom detoxe.

Odporúčaná denná dávka (2 kapsule) obsahuje 600 mg čistého organického semena ostropestreca mariánskeho fermentovaného po dlhšiu dobu unikátnym kefírovo-kombuchovým procesom a potom starostlivo usušeného mrazom tak, aby sa zachovali všetky jedinečné živiny. Potom je zapuzdrený do unikátnych bio fermentovaných tapiokových kapsúl, vďaka čomu je 100% bio a jedinečný vo vnútri aj navonok.

Použitie:

Dospelí užívajú 1 kapsulu denne najlepšie s jedlom. V prípade potreby v obdobiach, keď potrebujete extra podporu pre svoje trávenie, môžete dávkovanie zvýšiť na 2 kapsule denne.

Kapsule môžete otvoriť a pridať do nápojov alebo smoothies alebo primiešať do jedla. Nepridávajte však do horúcich pokrmov, vyššia teplota by mohla znehodnotiť obsiahnuté živiny.

V období, kedy užívate doplnok s ostropestrecom, odporúčame v priebehu dňa vypiť minimálne 2 litre vody.

Zloženie:

Bio fermentované semeno z ostropestreca mariánskeho (Silybum marianum), bio fermentované kapsule z tapioky

Upozornenie: Jedná sa o výživový doplnok. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosah detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky a farbivá. Doba expirácie je vyznačená na obale. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, liečeniu alebo prevencii akejkoľvek choroby.

Dodatočné parametre

Kategória: E-shop
Obsah balenia: 60 kapsúl

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Living Nutrition je britská značka, ktorá sa špecializuje na mrazom sušené doplnky stravy z mrazom sušených adaptogénnych bylín, korenia, vitálnych húb alebo synbiotický rad na harmonizáciu trávenia. Tieto potom ďalej upravuje špeciálnym unikátnym patentovaným fermentačným procesom, ktorý zvyšuje ich potenciál, biologickú dostupnosť a účinnosť na maximum. Fermentácia navyše suplementy obohacuje o bioaktívne zložky, enzýmy a prospešné mikroorganizmy. LN kapsluje svoje produkty do fermentovaných rastlinných kapsúl, takže sa jedná po všetkých stránkach o naozaj "živý" a unikátny doplnok stravy.

living_nutrition