Living Nutrition Fermentovaná ašvaganda v bio kvalite – 60 kapsúl

Kód: 391
€35
Skladom (1 ks)

Ašvaganda je omladzujúce tonikum, ktoré je v ajurvédskej medicíne využívané za účelom podpory obnovenia rovnováhy. Living Nutrition používa staroveké umenie trojitej fermentácie na prirodzený vývoj Ašvagandy do oveľa vitálnejšej a energickejšej formy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ašvaganda je omladzujúce tonikum, ktoré je v ajurvédskej medicíne využívané za účelom podpory obnovenia rovnováhy. Living Nutrition používa staroveké umenie trojitej fermentácie na prirodzený vývoj Ašvagandy do oveľa vitálnejšej a energickejšej formy.

Living Nutrition využíva na výrobu výživového doplnku ASHWAGANDHA Alive (vitania snodárna) v kapsulách prastarej metódy TROJITEJ fermentácie, ktorá aktivuje a zvyšuje adaptogénne vlastnosti tejto vzácnej byliny. Adaptogény sa využívajú v situácii, keď dôjde napríklad k vyvolaniu stresu, pocitu útkosti, fyzickému vypätiu. V ten moment dochádza k plnému prispôsobeniu organizmu (vzniku nešpecifickej rezistencie), ktorá umožňuje fyziologicky zvládnuť psychicky a fyzicky záťažové situácie, stres, úzkosť, zvýšenú fyzickú záťaž, atď. Skrátka, vaše telo sa v okamihu prispôsobí vzniknutej situácii a rieši ju tzv. v pokoji.

Fermentáciou aktivovanej kapsule BIO Ashwagandhy Alive od Living Nutrition ponúka špičkovú úroveň aktívnych zložiek. Vďaka fermentácii sa tieto vitálne zložky aktivujú a ľudské telo je tak schopné ich vstrebať a využiť ich pozitívne účinky na maximum. V dvoch kapsúl aní nájdete 600 mg tejto účinných látok z tejto skvelej bylinky.

Fermentovaná AŠVAGANDA

Ašvaganda je adaptogén a je známa pre svoje univerzálne použitie. Môže napomôcť k zníženiu stresu, zlepšeniu imunity, ochrane zdravých buniek, sexuálnej výkonosti atď.

Adaptogény sú látky, ktoré zvyšujú odolnosť organizmu v psychicky náročnom období. Naše telo je silnejšie a vitálnejšie. Adaptogény majú navyše tú schopnosť pôsobiť tam, kde to naše telo práve vyžaduje, čím stabilizuje všetky funkčné systémy v tele. Všeobecne sa rozoznávajú dva druhy adaptogénov, upokojujúce a stimulačné.

Použitie:

Užívajte 1 kapsulu dvakrát denne s jedlom.

Kapsule je možné otvoriť a pridať do nápojov, smoothies alebo zamiešať do jedla.

Vyvarujte sa užívania horúcich jedál alebo nápojov, ktoré by mohli poškodiť jemné živiny, ihneď po požití kapsúl.

Adaptogénne vlastnosti Ašvagandy sú kumulatívne a časom len zosilňujú. Čím dlhšie a dôslednejšie ju užívate, tým účinnejšie môže pomôcť podporiť vašu duševnú a fyzickú pohodu a zlepšiť vašu odolnosť voči stresu.

Zloženie:

2 kapsule poskytujú:

600mg 3x fermentované ašvagandy v certifikovanej BIO kvalite.

Každá kapsula obsahuje korene ašvagandy, niekoľko týždňov fermentované, potom opatrne lyofilizované, aby boli zachované všetky jedinečné živiny. Balená je do fermentovaných BIO tapiokových kapsúl, vďaka ktorým ide o 100% organický produkt ako vo vnútri tak aj zvonku.

Produkt neobsahuje pšenicu, lepok, mliečne stopy a sóju.

Vhodné pre vegetariánov a vegánov.

*Certifikované BIO od Soil Association Organic UK.

Upozornenie: Jedná sa o výživový doplnok. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosah detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky a farbivá. Doba expirácie je vyznačená na obale. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, liečeniu alebo prevencii akejkoľvek choroby.

Dodatočné parametre

Kategória: E-shop
Obsah balenia: 60 kapsúl

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Living Nutrition je britská značka, ktorá sa špecializuje na mrazom sušené doplnky stravy z mrazom sušených adaptogénnych bylín, korenia, vitálnych húb alebo synbiotický rad na harmonizáciu trávenia. Tieto potom ďalej upravuje špeciálnym unikátnym patentovaným fermentačným procesom, ktorý zvyšuje ich potenciál, biologickú dostupnosť a účinnosť na maximum. Fermentácia navyše suplementy obohacuje o bioaktívne zložky, enzýmy a prospešné mikroorganizmy. LN kapsluje svoje produkty do fermentovaných rastlinných kapsúl, takže sa jedná po všetkých stránkach o naozaj "živý" a unikátny doplnok stravy.

living_nutrition