WoldoHealth Jedlá sóda 1kg

Kód: 274
€4,30
Skladom (>5 ks)

Natron prášok v potravinárskej kvalite s obsahom minimálne 99,95%. Všestranne využiteľný v kuchyni, výžive, domácnosti a kozmetike. Bez obsahu gluténu, bez fruktózy a bez laktózy. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Natron prášok v potravinárskej kvalite s obsahom minimálne 99,95%. Všestranne využiteľný v kuchyni, výžive, domácnosti a kozmetike. Bez obsahu gluténu, bez fruktózy a bez laktózy. Prášok do pečiva na báze uhličitanu sodného je bez prísad. Ideálne pre domácu kozmetiku ako sú dezodoranty, masky na tvár alebo suchý šampón.

Bikarbonát sodný je ideálny pre domácu kozmetiku, ako sú dezodoranty, masky na tvár alebo suchý šampón. Jedlá sóda je vhodná pre zubnú pastu svojim brúsnym účinkom, peelingom s akné alebo náhradou šampónu.

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravé potraviny
Obsah balenia: 1 kg
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

WoldoHealth tím verí, že všetko začína pri kvalitných ingredienciách. Preto vyrábajú produkty iba zo surovín s overeným pôvodom, zložením a množstvom, ktoré robí ich výrobky tými najlepšími na trhu. Ich výrobky sú testované náročným nemeckým trhom, kde patria medzi elitu na trhu. Ich produkty majú overený pôvod zloženia a certifikácie, ktoré spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky na kvalitu.

 

woldohealth200