Doprava zdarma nad 80€ v rámci Slovenska.

WoldoHealth Horčíkový olej v spreji (chlorid horečnatý) – 100 ml

Kód: 307
€11,50
Skladom (>5 ks)

Horčíkový olej najvyššej prírodnej kvality. Čistý tekutý horčík proti napätiu svalov, bolesti krku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Horčíkový olej najvyššej prírodnej kvality

Chlorid horečnatý – 100 ml čistý tekutý horčík proti napätiu svalov, bolesti krku

Horčíkový olej vysokej kvality z čisto prírodného zdroja Zechstein z bývalých morí, miesto ktoré je 250 000 000 rokov staré. Magnéziový olej nie je vyrobený zo zmesi vločiek chloridu horečnatého, je vyrobený bez chemického a tepelného ošetrenia. Tekutý horčíkový olej 100 ml, všetko prírodné s praktickým rozprašovačom pre jednoduché použitie.

Chlorid horečnatý tekutý roztok rozpustný vo vode, môže byť použitý ako masážny olej. Vysoká koncentrácia horčíka má veľmi dobrú sklznosť, 5 ml magnéziového oleja poskytuje 508 mg horčíka. Koncentrovaný nasýtený roztok chloridu horečnatého je možné použiť aj ako prísadu do vane pri kúpaní, do kúpeľa na nohy. Magnézium môže zabraňovať bolestivým kŕčom vrátane kŕčovitým sťahov srdca.

Zabráňte kontaktu s otvorenými ranami, očami a ústami. Použiteľné pre brucho, nohy, chrbát, lýtka a ruky. Nechá sa 10-15 minút absorbovať, potom sa treba opláchnuť alebo zvyšky oleja zotrieť z pokožky. Môže uvoľniť svaly. Žiadne vonné látky, farbivá, konzervačné látky, silikónové oleje a deriváty.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Obsah balenia: 100 ml
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

WoldoHealth tím verí, že všetko začína pri kvalitných ingredienciách. Preto vyrábajú produkty iba zo surovín s overeným pôvodom, zložením a množstvom, ktoré robí ich výrobky tými najlepšími na trhu. Ich výrobky sú testované náročným nemeckým trhom, kde patria medzi elitu na trhu. Ich produkty majú overený pôvod zloženia a certifikácie, ktoré spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky na kvalitu.

 

woldohealth200