Doprava zdarma nad 80€ v rámci Slovenska.

KOHLE Konjakové hubky - darčeková sada Červený Íl (3 ks)

Kód: 436
€18
Skladom (1 ks)

Konjak hubka pôsobí ako jemný exfoliátor, ktorý veľmi šetrným spôsobom odstraňuje nečistoty a odumreté časti pokožky. Táto sada konjakových hubiek je obohatená o francúzsky červený íl (rhassoul), ktorý má detoxikačné účinky a nie je tak vysušujúci ako zelený íl. Pomáha proti čiernym bodkám, zjemňuje a čistí pleť.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Originálna Konjac hubka s francúzskym červeným ílom, vyrovnávajúci pH pokožky.
  • Súprava obsahuje 2 hubky pre pleť a 1 pre telo - ojedinelé na slovenskom trhu.
  • Táto sada je formulovaná pre starnúcu, suchú a dehydratovanú pleť.
  • 100% čisté konjakové prírodné vlákna, biologicky rozložiteľné, kompostovateľné a bez farbiva.
  • 100% rastlinný a prírodný výrobok, vegán a cruelty free. Vhodná pre najciltivejšiu pokožku.
  • Ekologická starostlivosť o každý druh pokožky - PLASTIC FREE.

Konjak hubka pôsobí ako jemný exfoliátor, ktorý veľmi šetrným spôsobom odstraňuje nečistoty a odumreté časti pokožky. Táto sada konjakových hubiek je obohatená o francúzsky červený íl (rhassoul), ktorý má detoxikačné účinky a nie je tak vysušujúci ako zelený íl. Pomáha proti čiernym bodkám, zjemňuje a čistí pleť.

Konjaková hubka nesie svoj názov po rastline zvanej Amorphophallus Konjac, konjakový zemiak. Je to vytrvalá rastlina pôvodom z Ázie, v Japonsku známa ako Konnyaku av mimo ázijských krajinách veľmi často aj ako Diablov jazyk. Konjakový zemiak je pestovaný ako potravina najmä v Japonsku a Kórei, ale jej plané odrody vyrastajú v juhovýchodnej Ázii, Číne, Kórei a Japonsku. Japonci konzumujú konjak viac ako 1500 rokov a už viac ako jedno storočie je konjak využívaný v Japonsku ako prostriedok pre liečebnú kúru citlivej kože.. Pôvodne, v 6. storočí, bol uvádzaný ako liek potom, čo u neho boli rozpoznané jeho zdravotné účinky. Ide o úplne prírodný zdroj potravy. 97% konjakovej hmoty tvorí voda, 3% polysacharid glukomanánu a vláknina.

Rastlina Amorphophallus konjac je zásaditá. Obsahuje vodu, bielkoviny, uhľovodíky, tuky, sodík, draslík, horčík, železo, fosfor, meď, zinok, vitamín A, vitamín E, vitamín D, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B5, vitamín B6, vitamín B12, vitamín niacín, mastné kyseliny, kyselinu listovú a vlákninu – nie je preto prekvapením, že sa táto rastlina stala tak obľúbenou potravinou, ale aj prostriedkom na starostlivosť o pokožku.

Kohle značka miešajú čistý Konjac, aby vytvorili hĺbkovo čistiace hubky bez obsahu chemických látok, farbív, aditív a iritantov. Jedná sa o 100% rozložiteľný produkt, ktorý je pritodene zásaditý, a ktorý zanechá vašu pokožku v dokonalej rovnováhe. Podľa výrobcu je každá hubička predovšetkým účinná okolo citlivej oblasti očí pri odstraňovaní make-upu (my ale odporúčame najskôr odlíčiť riasenku a očné tiene).

Táto hubka je vhodná pre všetky typy pokožky, ale vďaka obsahu červeného (marockého rhassoul) má skvelé čistiace a detoxikačné vlastnosti a taktiež protizápalové, antibakteriálne a upokojujúce účinky vhodné predovšetkým pre suchú a starnúcu pokožku.

Použitie:

Jednoducho hubku namočte na pár sekúnd pod tečúcou vodou, kým nezmäkne a nepremení sa na hladkú a mäkučkú hmotu. Možno použiť s čistiacim pleťovým prípravkom, mydlom alebo samotnou. Jemne masírujte tvár alebo telo krúživými pohybmi. Po použití starostlivo opláchnite pod teplou tečúcou vodou, opatrne vytlačte (nekrútime / nežmýkame) a nechajte visieť na vetranom mieste, aby nezatuchla. Správna starostlivosť predĺži životnosť hubky, aby vám mohla slúžiť aspoň až 3 mesiace. Akonáhle po asi po 2 mesiacoch používania zaznamenáte postupný rozklad hubky, je to správne, má to tak byť. Takto sa spozná skutočná Konjaková hubka. Ak by sa nezačala rozpadať, znamenalo by to, že sa jedná o syntetický výrobok.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o pokožku
Obsah balenia: 3 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kohle značka miešajú čistý Konjac, aby vytvorili hĺbkovo čistiace hubky bez obsahu chemických látok, farbív, aditív a iritantov. Jedná sa o 100% rozložiteľný produkt, ktorý je pritodene zásaditý, a ktorý zanechá vašu pokožku v dokonalej rovnováhe.

kohle_company