Doprava zdarma nad 80€ v rámci Slovenska.

KOHLE Konjakové hubky - darčeková sada Aktívne Čierne Uhlie (3 ks)

Kód: 430
€18
Skladom (1 ks)

Originálna Konjac hubka s aktívnym čiernym uhlím, vyrovnávajúca pH pokožky. Aktívne uhlie pokožku dôkladne vyčistí, zbaví ju prebytočného mazu a čiernych bodiek. Hodí sa tak na všetky typy pleti, ale ocení ju mastná, či zmiešaná, skôr mladá pleť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Konjak hubka pôsobí ako jemný exfoliátor, ktorý veľmi šetrným spôsobom odstraňuje nečistoty a odumreté časti pokožky. Táto sada konjakových hubiek je obohatená o aktívne čierne uhlie, ktoré má vynikajúce čistiace vlastnosti pre svoju schopnosť viazať na seba škodliviny a nečistoty.

  • Súprava obsahuje 2 hubky pre pleť a 1 pre telo.
  • Táto sada je formulovaná pre všetky typy pleti, ale obzvlášť ju ocenia mastná či dospievajúca pokožka.
  • 100% čisté konjakové prírodné vlákna, biologicky rozložiteľné, kompostovateľné a bez farbiva.
  • 100% rastlinný a prírodný výrobok, vegán a cruelty free. Vhodná pre najciltivejšiu pokožku.
  • Ekologická starostlivosť o každý druh pokožky - PLASTIC FREE.

Konjaková hubka nesie svoj názov po rastline zvanej Amorphophallus Konjac, konjakový zemiak. Je to vytrvalá rastlina pôvodom z Ázie, v Japonsku známa ako Konnyaku a mimo ázijských krajinách veľmi často aj ako Diablov jazyk. Konjakový zemiak je pestovaný ako potravina najmä v Japonsku a Kórei, ale jej plané odrody vyrastajú v juhovýchodnej Ázii, Číne, Kórei a Japonsku. Japonci konzumujú konjak viac ako 1500 rokov a už viac ako jedno storočie je konjak využívaný v Japonsku ako prostriedok na liečebnú kúru citlivej kože. Pôvodne, v 6. storočí, bol uvádzaný ako liek po tom, čo u neho boli rozpoznané jeho zdravotné účinky. Jedná sa o úplne prírodný zdroj potravy.

97% konjakovej hmoty tvorí voda, 3% polysacharid glukomanánu a vláknina. Rastlina Amorphophallus konjac je zásaditá. Obsahuje vodu, bielkoviny, uhľovodíky, tuky, sodík, draslík, horčík, železo, fosfor, meď, zinok, vitamín A, vitamín E, vitamín D, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B5, vitamín B6, vitamín B12, vitamín niacín, mastné kyseliny, kyselinu listovú a vlákninu – nie je preto prekvapením, že sa táto rastlina stala tak obľúbenou potravinou, ale aj prostriedkom na starostlivosť o pokožku.

Kohle miešajú čistý Konjac, aby vytvorili hĺbkovo čistiace hubky bez obsahu chemických látok, farbív, aditív a iritantov. Jedná sa o 100% rozložiteľný produkt, ktorý je pritodene zásaditý, a ktorý zanechá vašu pokožku v dokonalej rovnováhe.

Podľa výrobcu je každá hubička predovšetkým účinná okolo citlivej oblasti očí pri odstraňovaní make-upu (my ale odporúčame najskôr odlíčiť riasenku a očné tiene).

Použitie:

Jednoducho hubku namočte na pár sekúnd pod tečúcou vodou, kým nezmäkne a nepremení sa na hladkú a mäkučkú hmotu. Možno použiť s čistiacim pleťovým prípravkom, mydlom alebo samotnú. Jemne masírujte tvár alebo telo krúživými pohybmi. Po použití starostlivo opláchnite pod teplou tečúcou vodou, opatrne vytlačte (nekrútime / nežmýkame) a nechajte visieť na vetranom mieste, aby nezatuchla. Správna starostlivosť predĺži životnosť hubky, aby vám mohla slúžiť aspoň 3 mesiace.

Akonáhle po asi 2 mesiacoch používania zaznamenáte postupný rozklad hubky, je to správne, má to tak byť. Takto sa spozná skutočná Konjaková hubka. Ak by sa nezačala rozpadať, znamenalo by to, že sa jedná o syntetický výrobok.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o pokožku
Obsah balenia: 3 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kohle značka miešajú čistý Konjac, aby vytvorili hĺbkovo čistiace hubky bez obsahu chemických látok, farbív, aditív a iritantov. Jedná sa o 100% rozložiteľný produkt, ktorý je pritodene zásaditý, a ktorý zanechá vašu pokožku v dokonalej rovnováhe.

kohle_company