Doprava zdarma nad 80€ v rámci Slovenska.

PÜR Jumbo Prírodné žuvačky bez aspartámu a cukru - Hrozno, žuvačka, melón - 20 ks

Kód: 814
€7,50
Vypredané
Položka bola vypredaná…

3x väčšia ako klasická verzia. Vráťte sa do detských rokov so sladkou príchuťou. Hrozno, žuvačka, melón. Neobsahuje cukor, aspartám a GMO zložky.

Kanadaská značka PÜR založená v roku 2010, jej cieľom bolo vyvinúť zdravú náhradu tradičnej žuvačky bez toho, aby bola kompromitovaná kvalita prísad, chuť a cena. Dnes je to jedna z najpopulárnejších značiek na svete. PÜR prírodné žuvačky majú mäkké, veľké vankúšiky, dlhotrvajúcu príchuť a nerozpadávajú sa.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Kanadaská značka PÜR konečne na česko-slovenskom trhu. Založená v roku 2010, jej cieľom bolo vyvinúť zdravú náhradu tradičnej žuvačky bez toho, aby bola kompromitovaná kvalita prísad, chuť a cena. Dnes je to jedna z najpopulárnejších značiek na svete. PÜR prírodné žuvačky majú mäkké, veľké vankúšiky, dlhotrvajúcu príchuť a nerozpadávajú sa.

Príchuť: hrozno, žuvačka a melón. Bez cukru. Neobsahujú GMO. Bez všetkých alergénov - sója, lepok, laktóza a pod.

Obsah balenia: 20 ks

Čo ponúkajú žuvačky PÜR?

Podpora orálneho zdravia

Sladidlom je 100% xylitol (brezový cukor), ktorý je odporúčaný na redukciu zubného povlaku a v boji proti ústnym baktériám.

Vyrobené vo Švajčiarsku bez použitia GMO

Jednotlivé zložky sú veľmi opatrne vyberané v Európe a sú najvyššej kvality.

Výrobca myslí na všetkých

Žuvačky neobsahujú glutén (lepok), sóju, orechy a sú vegánske. Sú vhodné pre diabetikov vďaka nízkemu glykemickému indexu xylitolu.

Zloženie:

Xylitol (brezový cukor), gum base (prírodná gumová báza), gum arabic (arabská guma, živica z tropického stromu/kry akácie), natural flavours (prírodné ochucovadlá), kyselina citrónová, kyselina jablčná, kyselina vínna, farbivo z koncentrátu sladkých zemiakov, carnauba wax (Karnaubský vosk, vosk z listov brazílskej palmy), farbivo z koncentrátu čiernej mrvky, tokoferoly (Vitamín E), farbivo z extraktu spiruliny.

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravé potraviny
Obsah balenia: 20 ks
Krajina pôvodu: Kanada
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kanadská značka PÜR 100% prírodných žuvačiek s brezovým sladidlom xylitolom. Táto značka si dala za cieľ bojovať proti aspartámu a ďalším potenciálne škodlivým umelým sladidlám v žuvačkách a ďalších sladkostiach. Všetky PÜR produkty sú vegánske a bezlepkové, geneticky nemodifikované a prirodzene sladené. Skvele sa hodí aj pre keto diétu, diétu s nízkym obsahom cukru alebo kompletne sugar free diétu.

 

OIP (3)