Doprava zdarma nad 80€ v rámci Slovenska.

Dr Hisham's pastilky

Kód: 199
€18
Skladom (>5 ks)

Prírodné pastilky pre osvieženie dychu. Dental Vital Mints od Dr. Hishama sú prvým bio-minerálnym doplnkom pre vaše ústa a zuby. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodné pastilky pre osvieženie dychu. Dental Vital Mints od Dr. Hishama sú prvým bio-minerálnym doplnkom pre vaše ústa a zuby. Osvieženie dychu, oxidácia škvŕn, detoxikácia a aktívna remineralizácia zubov.

Potláča v ústach baktériu Candida a ďalšie patogénne orálne baktérie, ktoré spôsobujú zubný kaz.

Pre dosiahnutie dlhodobej rovnováhy v ústnej dutine, používajte na čistenie ďasien a zubov sérum Vital Teeth.

Zloženie: Fínsky brezový xylitol, glycerofosfát vápenatý, betaín, hydrogénuhličitan sodný, kremičitá mikrokryštalická celulóza, mentol, totarolTM *, mentan Piperita.

Vyrábané na Novom Zélande s láskou.

Neobsahuje žiadne plnivá - zaručene bez detergentov, dráždivých látok alebo toxínov. Bezpečné užitie pri bežnom ústnom čistení.

Použitie:

Rozpustite 1-2 pastilky v ústach pomaly až 5-krát denne po jedle alebo kyslých nápojoch. Potom už neoplachujte.

Skladovanie:

Skladujte na chladnom mieste do 25 stupňov Celzia.

Dodatočné parametre

Kategória: Ústna hygiena
Obsah balenia: 120 pastiliek
Krajina pôvodu: Nový Zéland

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dr. Hisham je lekár na Novom Zélande, ktorý pôsobí ako laserový kozmetický zubný chirurg. Jeho starostlivosť o zubnú hygienu je prvý integrovaný, koncentrovaný a kompletný ALKALICKÝ systém ústnej starostlivosti na svete, ktorý funguje v synergii pri odstraňovaní zlých baktérií a plesní vo vašich ústach a zároveň podporuje dobrý biofilm, aby prekvital, čím vytvára ekosystém, ktorý je dokonale v rovnováhe. Používa potravinárske prísady, ktoré sú 100% čisté, prírodné v zdroji a účinku, sú šetrné k životnému prostrediu a formulované na podporu zdravia celého tela a úst. Najlepšie výsledky dosiahnete, ak budete denne používať kompletný systém ústnej starostlivosti.

drhisham400