Doprava zdarma nad 80€ v rámci Slovenska.

Dr Hisham's bieliaci zubný prášok

Kód: 214
€17
Skladom (>5 ks)

Organický ústny prášok na čistenie a bielenie zubov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Organický ústny prášok na čistenie a bielenie zubov.

Výhody bieliaceho zubného prášku od Dr. Hishama:

  • Osvieženie dychu,
  • Oxidácia škvŕn,
  • Detoxikácia a aktívna remineralizácia zubov,
  • Potlačuje v ústach baktériu Candida a ďalšie patogéne orálne baktérie, ktoré spôsobujú zubný kaz.

Ako používať:

Pred čistením dôkladne vypláchnite ústa alkalickou ústnou vodou Dr. Hisham, prevaľujte v ústach po dobu 1 minúty alebo dlhšie. Potom zubnou pastou vyčistite ďasná a zuby. Následne použite navlhčenú mäkkú zubnú kefku, namočte ju do prášku a jemne čistite 2 minúty a potom vypľujte. Nevyplachovať potom ústa!

Výrobok je vyrobený tak, aby sa prášok rozpustil v slinách. Pre dosiahnutie dlhodobej rovnováhy v ústnej dutine, používajte k čisteniu ďasien a zubov sérum Vital Teeth.

ODD prášok remineralizuje a bieli sklovinu a detoxikuje vaše ústa účinne a bezpečne.

Zloženie: Čistý brezový Xylitol, hydrogénuhličitan sodný, glycerofosforečnan vápenatý, nanohydroxyapatit, certifikovaná organická kremelina, chloritan sodný, mentol, certifikovaný organický novozélandský totarol.

Vyrábené na Novom Zélande s láskou.

Neobsahuje žiadne plnivá – zaručene bez detergentov, dráždivých látok alebo toxínov. Bezpečné použitie pri bežnom ústnom čistení.

Dodatočné parametre

Kategória: Ústna hygiena
Obsah balenia: 60 g
Krajina pôvodu: Nový Zéland

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dr. Hisham je lekár na Novom Zélande, ktorý pôsobí ako laserový kozmetický zubný chirurg. Jeho starostlivosť o zubnú hygienu je prvý integrovaný, koncentrovaný a kompletný ALKALICKÝ systém ústnej starostlivosti na svete, ktorý funguje v synergii pri odstraňovaní zlých baktérií a plesní vo vašich ústach a zároveň podporuje dobrý biofilm, aby prekvital, čím vytvára ekosystém, ktorý je dokonale v rovnováhe. Používa potravinárske prísady, ktoré sú 100% čisté, prírodné v zdroji a účinku, sú šetrné k životnému prostrediu a formulované na podporu zdravia celého tela a úst. Najlepšie výsledky dosiahnete, ak budete denne používať kompletný systém ústnej starostlivosti.

drhisham400