Doprava zdarma nad 80€ v rámci Slovenska.

Dr Hisham’s plniaci prášok na alkalickú ústnu vodu – 100g

Kód: 196
€12
Skladom (>5 ks)

Vytvára zdravú zásaditú rovnováhu v ústach. Alkalická ústna voda sa používa pred čistením zubov a je klinicky dokázané, že pomáha potláčať škodlivé baktérie, predchádzať zubnému kazu a vyvážiť váš mikrobióm v ústach. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vytvára zdravú zásaditú rovnováhu v ústach.

Alkalická ústna voda sa používa pred čistením zubov a je klinicky dokázané, že pomáha potláčať škodlivé baktérie, predchádzať zubnému kazu a vyvážiť váš mikrobióm v ústach. Toto balenie Eco Refill je možné ľahko zmiešať s teplou vodou doma a je dodávané v 100% recyklovateľnom vrecku.

Dr Hisham’s Alkalická ústna voda je svetovo prvá zmes fyziologicky aktívnych, biofunkčných a 100% prírodných ingrediencií vyrobená pre zubných lekárov. Je klinicky dokázané, že pomáha potláčať škodlivé baktérie, podporuje dobré zdravie ústnej dutiny a vyvažuje mikrobióm v ústach. To pomáha predchádzať zápachu z úst, zápalom, suchu v ústach, erózii zubov.

Opláchnite pred čistením zubov alebo samostatne na osvieženie dychu. Pred každým použitím pretrepte alebo premiešajte. Opláchnite a kloktajte 1 - 2 minúty, aby ste stimulovali a nasýtili tok alkalických slín.

Najlepšie výsledky dosiahnete následným umytím zubov dvakrát denne pomocou séra Vital zubné sérum od Dr. Hisham’s alebo Bieliaci zubný prášok. Použite Pastilky po každom jedle na čistenie zubov na cestách, aby ste mali svieži dych a rovnovážny mikrobióm v ústach po celý deň.

Zloženie:

Čistý fínsky xylitol z brezy, glycerofosforečnan vápenatý, orotát horečnatý, citrát zinočnatý, chloritan sodný, hydrogenuhličitan sodný, mentol.

Použitie:

Pridajte tento koncentrovaný prášok do 400 ml teplej filtrovanej vody (najlepšie bez obsahu chlóru a fluóru), ktorá bola zohriata na 40 - 50% (veľmi teplá voda). Mixujte v silnom mixéri po dobu 1 minúty, potom nalejte do našej opakovane použiteľnej fľaše alebo vlastnej sklenenej fľaše. Použite po vychladnutí.

Počas cestovania pridajte 4 čajové lyžičky suchého prášku do 200 ml veľmi teplej vody (nie vriacej) v pohári a intenzívne miešajte. Pred každým použitím premiešajte.

Najlepšie výsledky dosiahnete následným umytím zubov dvakrát denne pomocou séra Vital zubné sérum od Dr. Hisham’s alebo Bieliaci zubný prášok. Použite Pastilky po každom jedle na čistenie zubov na cestách, aby ste mali svieži dych a rovnovážny mikrobióm v ústach po celý deň.

Skladovanie:

Skladujte na chladnom a tmavom mieste. Pre maximálnu účinnosť spotrebujte do 3 mesiacov od zmiešania s vodou.

Dodatočné parametre

Kategória: Ústna hygiena
Obsah balenia: 100g
Krajina pôvodu: Nový Zéland

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dr. Hisham je lekár na Novom Zélande, ktorý pôsobí ako laserový kozmetický zubný chirurg. Jeho starostlivosť o zubnú hygienu je prvý integrovaný, koncentrovaný a kompletný ALKALICKÝ systém ústnej starostlivosti na svete, ktorý funguje v synergii pri odstraňovaní zlých baktérií a plesní vo vašich ústach a zároveň podporuje dobrý biofilm, aby prekvital, čím vytvára ekosystém, ktorý je dokonale v rovnováhe. Používa potravinárske prísady, ktoré sú 100% čisté, prírodné v zdroji a účinku, sú šetrné k životnému prostrediu a formulované na podporu zdravia celého tela a úst. Najlepšie výsledky dosiahnete, ak budete denne používať kompletný systém ústnej starostlivosti.

drhisham400