Thorne Biotín-8 – 60 kapsúl

Kód: 136
€45
Skladom (2 ks)

Podporuje zdravú pokožku, vlasy a nechty.

Biotín-8 ponúka vysokú koncentráciu biotínu, vitamínu B, ktorý podporuje pevnosť nechtov a podporuje zdravie pokožky, vlasov a nervov, ako aj zdravý metabolizmus cukru v krvi.

Veľkosť porcie: 1 kapsula

Počet porcií na balenie: 60

Detailné informácie

Podrobný popis

Biotín-8 poskytuje vysoké množstvo biotínu (niekedy nazývaného aj vitamín B7) na kapsulu. Biotín podporuje pevné nechty, zdravú pokožku, vlasy a nervové funkcie. Biotín vo vyššom množstve, ako v Thorne's Biotin-8, podporuje metabolizmus glukózy tým, že stimuluje glukózou indukovanú sekréciu inzulínu v pankreatických beta bunkách a urýchľuje metabolizmus glukózy v pečeni. Podobne biotín môže zvýšiť citlivosť svalov na inzulín zvýšením príjmu glukózy svalovými bunkami.

Zloženie:

Biotín    8 mg

Ďalšie zložky: laurát vápenatý, kapsula hypromelózy, mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý

Použitie: Užívajte 1 kapsulu jeden až dvakrát denne alebo podľa odporúčania lekára.

UPOZORNENIE PRE ALERGIKOV

Tento produkt je kontraindikovaný u jedincov s anamnézou precitlivenosti na niektorú z jeho zložiek.

TEHOTENSTVO

Ak ste tehotná, pred použitím tohto produktu sa poraďte so svojím lekárom.

Upozornenie: Jedná sa o výživový doplnok. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosah detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky a farbivá. Doba expirácie je vyznačená na obale. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, liečeniu alebo prevencii akejkoľvek choroby.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americká značka Thorne je lídrom vo vývoji inovatívnych riešení pre individuálny prístup k zdraviu a wellness. Má rozsiahle portfólio produktov, ktoré sú čisté, účinné a obsahujú živiny v dobre vstrebateľnej forme. Spoločnosť Thorne Research stanovuje prísne štandardy v oblasti kvality surovín, výskumu a riadenia kvality. Thorne Research pracuje bez GMO: nepoužívajú sa žiadne geneticky modifikované suroviny.

Thorne-Logo-Black