Doprava zdarma nad 80€ v rámci Slovenska.

WoldoHealth Vitamín D3 v kokosovom oleji MCT: 1 000 I.E (50 ml)

Kód: 304
€15
Skladom (2 ks)

Vitamín D3 1.000 I.E. V stabilnej fľaštičke z jantárového skla chránenej proti svetlu s pipetou z prírodného kaučuku. Woldo Health tekutý vitamín D3 má vysokú biologickú dostupnosť a prispieva k udržaniu normálnych kostí, zubov, svalových funkcií a imunitného systému. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vitamín D3 1.000 I.E. V stabilnej fľaštičke z jantárového skla chránenej proti svetlu s pipetou z prírodného kaučuku. Woldo Health tekutý vitamín D3 má vysokú biologickú dostupnosť a prispieva k udržaniu normálnych kostí, zubov, svalových funkcií a imunitného systému. Kvapky sú vegetariánsky prívetivé a sú vyrobené z laolínu extrahovaného vosku z ovčej vlny v Nemecku.

 

Vitamín D: 25 mikrogramov 500% dennej referenčnej hodnoty príjmu - (25 mikrogramov vitamínu D je 1000 I.E)

Upozornenie: Jedná sa o výživový doplnok. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosah detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky a farbivá. Doba expirácie je vyznačená na obale. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, liečeniu alebo prevencii akejkoľvek choroby.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Obsah balenia: 50 ml (cca 1800 kvapiek)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

WoldoHealth tím verí, že všetko začína pri kvalitných ingredienciách. Preto vyrábajú produkty iba zo surovín s overeným pôvodom, zložením a množstvom, ktoré robí ich výrobky tými najlepšími na trhu. Ich výrobky sú testované náročným nemeckým trhom, kde patria medzi elitu na trhu. Ich produkty majú overený pôvod zloženia a certifikácie, ktoré spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky na kvalitu.

 

woldohealth200