Doprava nad 80 € ZDARMA v rámci Slovenska.

Thorne Boswellia Phytosome – 60 kapsúl

Kód: 133
ZADARMOZADARMO
sf819 v9101a5aaed83915f19af6ce6153d4b3ab067124f
€85
Skladom (3 ks)

Podporuje zdravú zápalovú reakciu.

Boswellia Phytosome poskytuje vyššie hladiny boswellových kyselín ako nefytozómová boswellia. Podporuje pľúca, tráviaci trakt, svaly, kĺby a mozog.

Veľkosť porcie: 1 kapsula

Počet porcií na balenie: 60

Detailné informácie

Podrobný popis

Fytozóm Boswellia je extrakt z boswellie, ktorý bol chemicky viazaný na fosfolipidy, aby sa zvýšila jeho absorpcia. Casperome® – jeho obchodný názov – bol klinicky študovaný, aby sa zistila jeho schopnosť poskytovať zdravú rovnováhu zápalových cytokínov, čo sú chemickí poslovia, ktorí riadia reakcie imunitného systému. Tieto štúdie ukázali, že fytozóm Boswellia podporuje zdravú zápalovú reakciu v dýchacom trakte a tráviacom trakte, ako aj v kĺboch, svaloch a šľachách. Fytozóm Boswellia tiež pomáha vyrovnávať cerebrálnu zápalovú reakciu na ochranu mozgového tkaniva.

Fytozóm Boswellia poskytuje lepšiu absorpciu v porovnaní s nekomplexnou boswelliou. V skutočnosti boli plazmatické hladiny boswellových kyselín 3- až 7-krát vyššie pre fytozómový prípravok v závislosti od toho, ktorá kyselina boswellová bola analyzovaná. Fytozómový prípravok tiež produkoval tkanivové hladiny od 3- 35-krát viac. Thorne's Boswellia Phytosome obsahuje celé spektrum boswellových kyselín.

Zloženie:

Boswellia fytozóm           350 mg

Ďalšie zložky: kapsula hypromelózy, leucín, mikrokryštalická celulóza

Použitie: Užívajte 1 kapsulu dvakrát denne alebo podľa odporúčania lekára.

UPOZORNENIE PRE ALERGIKOV

Tento produkt je kontraindikovaný u jedincov s anamnézou precitlivenosti na niektorú z jeho zložiek.

TEHOTENSTVO

Ak ste tehotná, pred použitím tohto produktu sa poraďte so svojím lekárom.

Upozornenie: Jedná sa o výživový doplnok. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosah detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky a farbivá. Doba expirácie je vyznačená na obale. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, liečeniu alebo prevencii akejkoľvek choroby.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americká značka Thorne je lídrom vo vývoji inovatívnych riešení pre individuálny prístup k zdraviu a wellness. Má rozsiahle portfólio produktov, ktoré sú čisté, účinné a obsahujú živiny v dobre vstrebateľnej forme. Spoločnosť Thorne Research stanovuje prísne štandardy v oblasti kvality surovín, výskumu a riadenia kvality. Thorne Research pracuje bez GMO: nepoužívajú sa žiadne geneticky modifikované suroviny.

Thorne-Logo-Black