Doprava zdarma nad 80€ v rámci Slovenska.

Hunter&Gather Hovädzí hydrolyzovaný kolagén - 400g

Kód: 759
€32
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Kolagén typu 1 a typu 3 z hovädzieho dobytka kŕmeného trávou.

100% čisté, vysoko kvalitné, hydrolyzované hovädzie kolagénové peptidy v papierovom obale. Prášková forma bez akejkoľvek pachute je vhodná na ľahké zaradenie do každodenného jedálnička.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hovädzí kolagénový proteín od Hunter & Gather v podobe hydrolyzovaných peptidov pochádza z európskeho dobytka voľne chovaného na pastvinách. Vyrába sa za pomoci špeciálneho inovatívneho alkalického procesu na vodnej báze bez použitia rozpúšťadiel, GMO alebo iných kontaminujúcich látok. Vďaka tomu je zachovaná jeho maximálna výživová hodnota. Obsahuje všetkých 18 typov aminokyselín, ktoré sa v kolagénových peptidoch nachádzajú, vrátane 8 esenciálnych aminokyselín, ktoré si naše telo nedokáže samo vytvoriť a získava ich zo stravy.

Kolagén si môžete vďaka jeho práškovej forme ľahko pridať do jedla a zvýšiť tak jeho nutričnú hodnotu. Má neutrálnu chuť a okamžite sa rozpúšťa v teplej aj studenej tekutine. Zamiešajte ho napríklad do rannej kávy, pridajte ho do polievky, do smoothie alebo s ním obohaťte svoj šalátový dresing. Kolagénový prášok je zabalený v plne recyklovateľnom papierovom obale.

Tento kolagén sa v roku 2019 umiestnil na treťom mieste v britských NOURISH AWARDS v kategórii High Protein & Sports nutrition. Účastníci a následne víťazi tejto súťaže sú posudzovaní a vyberaní tímom viac ako 15 výživových poradcov, terapeutov a profesionálov v potravinárskom priemysle po dobu 4 dní formou slepého hodnotenia. Nourish Awards sa považujú za „najnáročnejšie ocenenie pre zdravé potraviny“ vo Veľkej Británii. Ich cieľom je oslavovať novú generáciu potravín, ktoré sa vyrábajú bez lepku, mlieka, rafinovaného cukru a umelých prísad.

KETO.Paleo.Raw.GMO free

Zloženie:

100 % hovädzí hydrolyzovaný kolagén z dobytka voľne chovaného na pastvinách (grass fed)

Dávkovanie:

1 dávka obsahuje 13g kolagénu

Skladovanie:

Skladujte na chladnom a suchom mieste. Po použití obal uzatvorte.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Proteíny a kolagény
Obsah balenia: 400g
Krajina pôvodu: Veľká Británia
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Hunter & Gather založil britský pár - Amy, ktorá trpí celý život celiakiou a Jeff, ktorá o sebe hovorí, že je experimentátorom s rôznymi prístupmi k zdravému stravovaniu. Filozofiou firmy je vytvárať zdravé, výživné a maximálne kvalitné produkty. To všetko samozrejme s ohľadom na životné prostredie a maximálnou transparentnosťou k zákazníkom. Svoje produkty stavajú na zdravých tukoch, ako je avokádo, kokos, ghí, loj a maslo produkované voľne sa pasúcim dobytkom. Vo výrobkoch naopak nenájdete žiadny lepok alebo pridaný cukor. Či už ste vegáni, celiatici, paleo nadšenci, zástancovia keto alebo low carb diéty alebo sa stravujete bez cukru alebo mliečnych produktov, u Hunter & Gather si vyberiete ten pravý produkt práve pre vás.

hunter_&_gather