Doprava zdarma nad 80€ v rámci Slovenska.

Thorne Aminokomplex – citrón

Kód: 142
€71
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Klinicky overené zloženie EAA a BCAA, ktoré podporuje vaše svaly. Amino Complex má vysoký obsah esenciálnych aminokyselín (EAA), vrátane aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA). Podporuje svalovú hmotu a zvyšuje produkciu energie. NSF Certified for Sport®

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Optimalizujte svoje tréningové výsledky a vybudujte si čistú svalovú hmotu, ktorá zvyšuje silu. Zloženie Amino Complex tiež zvyšuje produkciu bunkovej energie.

Aminokyseliny sú stavebnými kameňmi bielkovín. Podporujú naberanie svalov a ďalšie fyziologické funkcie vrátane produkcie enzýmov, hormonálnej regulácie, kognitívnych schopností, rovnováhy neurotransmiterov, metabolizmu a produkcie energie. Ako starneme, strácame svalovú hmotu, čo môže spôsobiť ďalšie zdravotné problémy, preto je dôležité podporiť rast čistej svalovej hmoty.

Z celkového počtu 20 aminokyselín je deväť klasifikovaných ako esenciálne aminokyseliny (EAA), tie, ktoré si telo nevie vyrobiť samo. Preto sa musia konzumovať prostredníctvom stravy a doplnkov, aby sa podporila vnútorná produkcia energie v tele.

Thorne’s Amino Complex je komplexná zmes esenciálnych aminokyselín, ktorá má vysoký obsah aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA) – skupina aminokyselín overená klinickými skúškami na podporu rastu čistej svalovej hmoty a zvýšenie svalovej sily.

EAA prospievajú telu viacerými spôsobmi:

  • Podpora svalovej regenerácie
  • Zníženie bolestivosti svalov
  • Zvýšenie produkcie energie
  • Podpora zdravej hladiny cukru v krvi
  • Podpora kardiovaskulárneho zdravia
  • Posilnenie spojivového tkaniva

Zloženie Amino Complex podporuje šport, fitness a aktivity súvisiace s tréningom. Okrem toho podporuje rast svalovej hmoty u jedincov, ktorí si potrebujú zachovať svalovú hmotu, vrátane starších ľudí.

Amino Complex je s príchuťou citrónu a je jemne sladený. Ľahko sa mieša s teplými alebo studenými tekutinami a obsahuje príchute a sladidlá pochádzajúce z prírodných zdrojov.

Najlepšie je užiť ho po tréningu, aby sa uľahčil proces regenerácie. Ide o ideálny prípravok pre aktívnych jednotlivcov, jednotlivcov, ktorí spotrebúvajú kalórie, alebo kohokoľvek, kto má problémy s konzumáciou plnohodnotných potravín alebo proteínových práškov, najmä po ťažkom cvičení.

Pretože športovci potrebujú vedieť, že ich doplnky sú dôveryhodné a vyhovujú požiadavkám, každá šarža produktu NSF Certified for Sport® je testovaná na zhodu s tvrdeniami na etikete a na zabezpečenie neprítomnosti viac ako 200 látok zakázaných mnohými veľkými atletickými organizáciami.

Zloženie:

L-cystín                150 mg

L-histidín             150 mg

L-izoleucín          625 mg

L-leucín                1,25 g

L-lyzín (chlorid)                 650 mg

L-metionín          50 mg

L-fenylalanín      100 mg

L-treonín             350 mg

L-tryptofán         20 mg

L-tyrozín              30 mg

L-Valín                  625 mg

Ostatné zložky: kyselina citrónová, arómy, extrakt zo stévie, kurkuma v prášku

Použitie:

Zmiešajte 1 odmerku s najmenej 250ml vody raz až dvakrát denne alebo podľa odporúčania vášho lekára.

UPOZORNENIE PRE ALERGIKOV

Tento produkt je kontraindikovaný u jedincov s anamnézou precitlivenosti na niektorú z jeho zložiek.

TEHOTENSTVO

Ak ste tehotná, pred použitím tohto produktu sa poraďte so svojím lekárom.

Upozornenie: Jedná sa o výživový doplnok. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosah detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky a farbivá. Doba expirácie je vyznačená na obale. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, liečeniu alebo prevencii akejkoľvek choroby.

Dodatočné parametre

Kategória: Proteíny a kolagény
Veľkosť porcie: 1 odmerka
Počet porcií na balenie: 30
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americká značka Thorne je lídrom vo vývoji inovatívnych riešení pre individuálny prístup k zdraviu a wellness. Má rozsiahle portfólio produktov, ktoré sú čisté, účinné a obsahujú živiny v dobre vstrebateľnej forme. Spoločnosť Thorne Research stanovuje prísne štandardy v oblasti kvality surovín, výskumu a riadenia kvality. Thorne Research pracuje bez GMO: nepoužívajú sa žiadne geneticky modifikované suroviny.

Thorne-Logo-Black