Doprava zdarma nad 80€ v rámci Slovenska.

Thorne Metylkobalamín / Metyl-B12 – 60 kapsúl

Kód: 127
€41
Skladom (1 ks)

Aktívna forma vitamínu B12, ktorá podporuje zdravie srdca a nervov, cirkadiánne rytmy a metyláciu.

Metylkobalamín je tkanivová forma vitamínu B12. Podporuje kardiovaskulárne funkcie, normálny spánkový cyklus, funkciu krvných buniek a nervovú funkciu.

Veľkosť porcie: 1 kapsula

Počet porcií na balenie: 60

Detailné informácie

Podrobný popis

Mnoho doplnkov vitamínu B12 obsahuje ako aktívnu zložku kyanokobalamín, ktorý musí pečeň najskôr „detoxikovať“ a upraviť na metylkobalamín – aktívnu formu vitamínu B12, ktorá je nevyhnutná pre procesy spojené s funkciou srdca, spánku, tvorbou krviniek a nervových funkcií. Thorne Methylcobalamine poskytuje vitamín B12 vo svojej už biologicky aktívnej a tkanivovo pripravenej forme. Metylkobalamín pomáha udržiavať normálne cirkadiánne rytmy na podporu normálneho spánku a podporuje zdravé metylačné procesy v tele.

Metylkobalamín je pre telo nevyhnutný na recykláciu homocysteínu a na vytváranie vnútorných darcov metylu, ktorí sa podieľajú na kardiovaskulárnej funkcii, spánku, tvorbe krviniek a nervových funkciách. Väčšina doplnkov vitamínu B12 obsahuje kyanokobalamín; pečeň však musí najprv "detoxikovať" molekulu kyanidu v kyanokobalamíne a potom pripojiť metylovú skupinu za vzniku metylkobalamínu.

Zloženie:

Vitamín B12 (metylkobalamín) 1 mg

Ďalšie zložky: kapsula hypromelózy, leucín, mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý

Použitie: Užívajte 1 kapsulu jeden až trikrát denne alebo podľa odporúčania lekára.

UPOZORNENIE PRE ALERGIKOV

Tento produkt je kontraindikovaný u jedincov s anamnézou precitlivenosti na niektorú z jeho zložiek.

TEHOTENSTVO

Ak ste tehotná, pred použitím tohto produktu sa poraďte so svojím lekárom.

Upozornenie: Jedná sa o výživový doplnok. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosah detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky a farbivá. Doba expirácie je vyznačená na obale. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, liečeniu alebo prevencii akejkoľvek choroby.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americká značka Thorne je lídrom vo vývoji inovatívnych riešení pre individuálny prístup k zdraviu a wellness. Má rozsiahle portfólio produktov, ktoré sú čisté, účinné a obsahujú živiny v dobre vstrebateľnej forme. Spoločnosť Thorne Research stanovuje prísne štandardy v oblasti kvality surovín, výskumu a riadenia kvality. Thorne Research pracuje bez GMO: nepoužívajú sa žiadne geneticky modifikované suroviny.

Thorne-Logo-Black