Doprava zdarma nad 80€ v rámci Slovenska.

ROSITA Olej z pečene chiméry podivnej (10 ml)

Kód: 232
€27
Skladom (>5 ks)

ROSITA rybí olej z pečene chiméry podivnej. Tento veľmi vzácny olej je ručne vyrábaný. Nórski Vikingovia a škandinávski rybári ctili olej z chiméry nad všetko ostatné počas mnohých sto rokov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

ROSITA rybí olej z pečene chiméry podivnej.

Nórski Vikingovia a škandinávski rybári ctili olej z chiméry nad všetko ostatné počas mnohých sto rokov. Tento veľmi vzácny olej je ručne vyrábaný.

Rosita Ratfish Liver Oil – Olej z pečene chiméry podivnej

 • 100% olej z pečene kôrovcov z krištáľovo čistých fjordov Helgelandu v Nórsku.
 • Divoko chytané, ručne vyrobené, minimálne spracované a surové.
 • Podľa nezávislých laboratórnych testov s koncentráciou alkylglycerolov až do 33% prekonáva koncentráciu oleja zo žraločej pečene.
 • Obsahuje prírodný vitamín A a vitamín D. Vitamín A je v aktívnej forme retinolu a vitamín D je D3, biologicky najvýhodnejšia forma cholekalciferolu.
 • Obsahuje silný antioxidant, alfa-tokoferol alebo vitamín E, v biologicky a chemicky najaktívnejšej forme.
 • Obsahuje až 54 mg / g omega-3 mastných kyselín, 24,4 mg / g EPA a 15,7 mg / g DHA.
 • Obsahuje celé spektrum zdravých tukov, vrátane fytosterolov a viacnásobných foriem omega 4, 6, 7, 9 a 11 mastných kyselín.
 • Olej sa získava bez použitia tepla či strojných zariadení, iba na základe využitia starých prírodných princípov.
 • Bez prísad.
 • Jemná maslová chuť - menej rybacej chuti ako olej z tresčej pečene.
 • Vysoko odolný proti oxidácii a žluknutiu.

Zloženie:

100% prírodný, ručne vyrábaný extra panenský olej z pečene chiméry získaný pomocou tradičných postupov a bez použitia tepla či strojných zariadení.

Informácie pre alergikov: Obsahuje RYBY.

Neobsahuje: lepok, kvasnice, mliečne deriváty, umelé farbivá a príchute.

DÁVKOVANIE

Dospelí: Užívajte 4 až 8 kvapiek denne alebo podľa potreby s jedlom.

Deti a citliví jedinci: Užívajte 1 až 4 kvapky denne alebo podľa potreby s jedlom.

Dojčatá (3 mesiace +): Podľa potreby si zoberte 1 až 2 kvapky do úst alebo do materského mlieka.

Dojčiace mamičky: Môže konzumovať olej priamo (2 až 5 kvapiek denne s jedlom) a umožňuje bohatým výživným látkam prechádzať mliekom do dieťaťa.

Pred použitím je potrebné fľaštičku jemne pretrepať.
Je potrebné dbať na to, aby bolo kvapkadlo nedotknuté a bez znečisťujúcich látok, pretože by to mohlo spôsobiť žluknutie (napr. kontakt s ústami / slinami / pokožkou môže spôsobiť degradáciu antioxidantov).

Poraďte sa so svojím lekárom skôr, ako začnete používať dávky podstatne vyššie ako je odporúčané, alebo ak užijete tento produkt, ak ste tehotná alebo dojčiaca, diabetik, alergická na ryby alebo jód, používate lieky na riedenie krvi, ste pred operáciou, máte diagnostikovaný kardiovaskulárny stav, krvácanie alebo poruchu imunitného systému. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Ak ste vy alebo vaše dieťa nikdy nekonzumovali ryby alebo rybí olej, alebo ak máte podozrenie na potravinovú alergiu, pred použitím produktu z rybieho tela / oleja z rybej pečene sa poraďte so svojím lekárom.

Dôležité: Tieto doplnky sú prémiové, čisté a silné. Preto je veľmi dôležité začať pomaly, s nižšou dávkou, ako je odporúčané. Napríklad veľmi malá dávka každý druhý deň alebo dokonca raz týždenne, kým nebudete môcť určiť, ako doplnok ovplyvňuje vaše telo a aká dávka je pre vás tá správna dávka.

SKLADOVANIE

Uchovávajte olej Rosita Ratfish v chlade alebo mrazničke.

Doba trvanlivosti v neotvorených fľašiach: 3 roky od dátumu výroby, ak sa uchováva v chladničke, 5 rokov, ak sa uchovávajú v mrazničke.

Doba trvanlivosti pre otvorené fľaše: Po otvorení uchovajte olej Rosita Ratfish v chladničke a spotrebujte do 3 mesiacov. Po každom použití nasaďte viečko a vráťte do chladničky, aby sa predĺžila čerstvosť.

Upozornenie: Jedná sa o výživový doplnok. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosah detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky a farbivá. Doba expirácie je vyznačená na obale. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, liečeniu alebo prevencii akejkoľvek choroby.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Obsah balenia: 10 ml (približne 230 kvapiek)
Krajina pôvodu: Nórsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

V Rosita Real Foods udržateľným spôsobom získavajú voľne žijúce ryby zo vzdialeného pobrežia severného Nórska, aby dodávali ten najčistejší olej z rybej pečene na svete. Ich oleje sú z rýb ulovených vo voľnej prírode a sú vyrobené starodávnou prírodnou metódou, ktorá nevyžaduje žiadne škodlivé teplo alebo stroje. To zaisťuje, že majú výnimočne bohatý nutričný profil a že jemné mastné kyseliny a prirodzene sa vyskytujúce vitamíny zostanú bohaté a nedotknuté. Získate tak tie najsurovejšie možné živiny, čisté a autentické, ako tomu bolo u našich severských predkov pred stovkami rokov.

R